Ekonomi

Şekerbank 15.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Yeni yılda da kredi kampanyaları düzenlemeye devam eden Şekerbank, taşıttan konuta, tatilden eğitime kadar çeşitli türlerde finansman desteği sağlıyor. Aynı zamanda da çeşitli türlerde başvuru kanalı imkanı tanınıp, kredi başvurusu için banka şubelerine gidilmesine gerek kalmıyor. Şekerbank 15.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişinin kredi ödemeleri, yararlandığı kampanyaya göre değişiklik gösteriyor. Kredi türüne göre ek masraf ödemeleri ve maliyet oranları değişiklik gösteriyor.

Şubesiz Kredi Başvurusu!

Anında ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olan Şekerbank, teknolojik alt yapısını geliştirmeye devam ediyor. Gelişen alt yapısı ile de müşterilerinin şubelere kadar yormuyor. Vatandaşlar sms ile hızlı bir şekilde kredi başvurularını yapabiliyor.

SMS ile hızlı kredi başvurusu için KREDİ ve TC. kimlik numaranın cep telefonunun mesaj kısmına aralarında bir boşluk olarak yazılması, 1953’e de mesaj atılması gerekiyor. SMS ile kredi başvurusunda uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,74’ten başlıyor. En uzun ödeme süresi 48 ay olarak belirlenmiş olup, 36 aya kadar olan ödemelerde yüzde 1,74 oranında, 36 aydan 48 aya kadar olan ödemelerde ise yüzde 1,75 oranında faiz uygulanıyor. Aynı zamanda da bankanın sunduğu bu kredi kampanyası ile vatandaşlar isterlerse sigorta yaptırmayabiliyor.

Özgür Kredi, Uygun Ödeme Planı!

Düzenlenen bir diğer kredi kampanyası ise Özgür Kredi Kampanyasıdır. Bu kampanya da bazı şartlar bulunmaktadır. Bunlardan biri kredinin üst limitinin olmasıdır. Özgür Kredi Kampanyası dahilinde 50.000 TL’den daha yüksek miktarda kredi alınamamaktadır. Aynı zamanda da sabit faizli ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Yani piyasa koşullarına göre faiz oranı değişmeyip, yüzde 1,66 olarak uygulanır.

Bunların yanı sıra emeklilere, kamu çalışanlarına, tarım işçilerine, eğitime özel kredi kampanyaları da sunulmaktadır. Tarım sektöründe istihdam eden kişiler için düzenlenen ödeme planları gelir elde ettikleri döneme göre düzenlenmektedir. Emekliler için ödeme planı süresi ise 60 ay yani 5 sene olarak belirlenmiştir. Emekli ödeme planları da emeklilerin aylıklarına göre düzenlenmektedir. Emekli kredisi faiz oranı yüzde 1,59’dan başlamaktadır. 24 aya kadar olan sürede yüzde 1,59 oranında, 25 ilce 60 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,62 oranında faiz uygulanmaktadır. Aynı zamanda emekli kredi kampanyasında masrafsız ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.

Eğitim Harcamalarına Özel Şekerbank 15.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Şekerbank, ilkokul, lise, üniversite ya da dershane, kurs gibi eğitim harcamaları için de kredi imkanı sağlanmaktadır. Bu kampanyada yüzde 1,73 oranında faiz uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında Şekerbank 15.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişinin ödeme planları ise yine kişilerin aylık gelirleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri