,
Ekonomi

Şekerbank 5.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Şekerbank, sadece sms ile yapılan sms kredi, çalışana özel kampanya ya da eğitim harcamalarına yönelik kampanya düzenledi. Düzenlenen kredi kampanyalarının başvuru kanalları, uygulanan faiz oranları, ödeme planları ile alınabilinecek en fazla kredi tutarı miktarları farklılık göstermektedir. Ancak Şekerbank 5.000 TL Kredi Başvurusu yapacak kişiler düzenlenen kampanyalardan ihtiyaçları doğrultusunda faydalanabilmektedirler.

SMS Kredi Kampanyası

Şekerbank anında ihtiyaç kredisi yani sms kredi kampanyası için başvurular sadece cep telefonu ile gerçekleşmektedir. Kişilerin KREDİ ile T.C. kimlik numaralarını sırası ile aralarında bir boşluk olarak yazmaları, takibinde de 1953’e mesaj atmaları gerekmektedir. Sonrasında ise banka kredi taleplerini inceleler. Kredi verilmesi uygun görülürse de anında müşteri hesabına talep edilen tutar yatırılır.

İhtiyaç kredisi faiz oranı ise 36 aya kadar yüzde 1,74, 36-48 ay arası yüzde 1,75’tir. Sigorta yapılmasının zorunlu olmamakla birlikte, banka yaptırılması için müşterilerine bunu sormaktadır.

Özgür Kredi ile 50.000 TL!

Bir diğer kampanya ise Özgür Kredi’dir. Bu kapsamda kredi üst limiti 50.000 TL olup, sabit faizli ihtiyaç kredisi uygulanmaktadır. Yüzde 1,66 faiz uygulanıp, başvurular ise sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Benzer şekilde kamu çalışanlarına da sabit, yüzde 1,66 faiz uygulanmaktadır.

Emekli müşterilerinde ise 24 aya kadar yüzde 1,59, 25-60 ay arası yüzde 1,62 faiz uygulanmaktadır. Buradaki en önemli husus ise emekli müşterilerine özel ihtiyaç kredisi ödeme planı süresi en fazla 60 aydır. Aynı zamanda da kredi dosya masrafı ücreti alınmaz, masrafsız ihtiyaç kredisi sunulur. Başvurular ise yine benzer şekilde sadece banka şubelerinden yapılır.

Çocuk Eğitim Harcamaları için Şekerbank 5.000 TL Kredi

Şekerbank 5.000 TL Kredi Başvurusunu eğitim harcamaları için düzenlenen özel kampanyaya yapanlara ise yüzde 1,73, sabit faiz uygulanmaktadır.