Gündem

Shell İndir

Shell İndir

Mobil uygulamalarınızdan Shell download yazarak Shell sitesini telefonunuza indirebilir. Merak ettiklerinizi tek tuşla buradan takip edebilirsiniz.

Shell İndir Sitesinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Yolda ihtiyacınız olduğu her zaman Shell uygulamasına girerek en yakın bayiliğini bulup, giderek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Shell mobil internet sitesini kullanarak Shell kampanyalarını takip edebilirsiniz. Yaptığınız yakıt ürünlerinde kazandığınız puanların takibini yapabilirsiniz.

Yakıt Ödemelerimi Shell Mobil Uygulamasından Yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Markette herhangi bir sıra beklemeden ödemenizi mobil uygulamanızdan yapıp yakıtınızı alarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Mobil Uygulamadan Gitmek İstediğim Yerin Yol Üzerindeki tüm Shell İstasyonlarını Bulabilir miyim?

Evet bulabilirsiniz. Shell mobil uygulamasından gideceğiniz yerin güzergahındaki Shell istasyonlarını bulup, mola vereceğiniz yerlere göre filtreleyin.

Shell Mobil Uygulamada Geçmişte Yaptığım Ödeme Detaylarını Görebilir miyim?

Evet görebilirsiniz. Daha önce yaptığınız ödemelerden en son yaptığınız ödemeye kadar takip edebilirsiniz. Ödemelerinizden kazandığınız puanların da takibini yapabilirsiniz.

Shell Benzin İstasyonundan Alabileceğim Hizmetler Nelerdir?

Shell istasyonlarında yakıt ihtiyacınızı karşılamanızın yanı sıra, market bölümünde yiyecek, içecek ve bunun gibi birçok ihtiyacınız karşılayacak malzemeler bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı