Sigortalı Eşya Nakliye

Evden eve nakliyat ve eşya taşıma alanının en profesyonel şirketleri arasında yer alan firma, hem nakliye araçlarının kalitesi hem de taşıma işini yapan personellerinin uzmanlığıyla beğeni topluyor. Özel olarak kasa izolasyonları yapılmış değişik boyuttaki araçlarıyla firma, her ihtiyaca yanıt verebiliyor.

Firma sigortalı olarak şehirler arası nakliyat ve şehir içi taşımacılık hizmetlerini en güvenilir şekilde sunuyor.

Sağlanan Hizmetler

Taşıma alanına öncülük eden firmanın hizmetleri arasında evden eve nakliye ile beraber iş yeri taşıma, ofis ve kurumsal taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolama gibi çalışma alanları bulunuyor. Taşıma işinde asansör kullanımı ile eşyaların hem hızlı hem de son derece güvenli bir şekilde taşınması imkanını sağlıyor.

Kusursuz Nakliye Hizmeti

Firma, taşıma işlemi öncesi ücretsiz ekspertiz olanağı ile tüm taşınma ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tespit ediyor. Mobilya ve dolap gibi demontesi gereken ürünlerin bu işlemlerini yerine getirerek, her eşyaya uygun paketleme yapıyor. Bu sayede taşınmaya hazır duruma gelen eşyalar özenle taşınarak yeni adreslerine naklediliyor. Bu hedef destinasyonda sizden gelen isteklere göre eşyaların yerleştirilmesi yanında kurulumu gereken eşyaların monte hizmetini de yine firma uzaman ekipleriyle veriyor.