Sıra Bulucu

Uzun sürede oluşturduğunuz web sitenizin arama motorları üzerinde, anahtar kelime ile aradığınızda sitenizin kaçıncı sıraya yükseldiği ya da düştüğü hakkında bilgi veren bir sıra bulucu araçtır. Sitenin hizmetleri arasında olan otomatik takip sistemi ile anahtar kelimeler üzerinde web sitenizin iniş ve çıkış grafiğini görmenizi sağlar. Bazı anahtar kelimeleri arattığınızda 10. sırada olduğunuz web sitenizde, başka anahtar kelimede 1. sırada olabiliyorsunuz. Bu durumu anlık takip ile kontrol altına almanız mümkün.

Sıra Bulucu Kullanımı

Sıra bulucu aracı kullanmak için web site adresinizi adres bölümüne yazmanız gerekir. Daha sonra aratmak istediğiniz anahtar kelimeyi belirleyerek günlük olarak, anahtar kelime alanına yazın ve aratın. Bu durumda arattığınız anahtar kelimenizin, web sitenize olan katkısını ve sıralamasını göreceksiniz.

Sıra Bulucu Fiyatları

Dilediğiniz siteleri belirleyerek arasında aynı anahtar kelime için kaçıncı sırada olduğunu bulabileceğiniz bir imkân sağlayan site, sıra bulucu paket fiyatlarını gayet makul seviyede tutuyor. Dilediğiniz anahtar kelime ve web sitesi arama paketlerinden birini seçip kullanabiliyorsunuz.