sok-market-depo-operasyon-sorumlulari-ariyor
Memur Alımı

Şok Market Depo Operasyon Sorumluları Arıyor!

Şok Marketler personel alımları kapsamında yapılacak olan depo operasyon sorumlusu pozisyonu için işe alımlar yapılacak.

Şok market Depo Personeli Alımları

Türkiye’deki zincir marketler arasında olan Şok Marketleri, Yıldız Holding bünyesindeki şirketler arasında bulunuyor. Şirket tarafından yapılan işe alım duyurusunda market depo operasyon uzmanı olarak görevlendirilmek üzere personellerin arandığı bildirilerek, işe başvuru yapacak olan adayların taşıması gereken özellikler ve işin detaylı tanımı ile ilgili bilgilere yer verildi. Şok market depo elemanı iş başvurusu yapacak olan adayların öncelikle en az lisans mezunu olması isteniyor.

Şok Market İş Başvurusunda Aranan Özellikler

Şok Marketleri eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin hangi özelliklere sahip olması gerektiği aşağıda detaylı olarak yazılmıştır. İşe alınacak olan yeni personellerin başvuruları Türkiye genelinden kabul edilmekte olup, asgari ücretle ücretlendirileceklerdir.

  • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak
  • Tercihen daha önce perakende sektöründe çalışmış ve benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim kazanmış olmak
  • Analitik düşünce sahibi olmak
  • İletişim konusunda başarılı olmak ve ilişki yönetiminde sıkıntı yaşamıyor olmak
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olmak
  • MS Office uygulamalarına hakim ve etkin olarak kullanabiliyor olmak
  • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olmak
  • B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak
  • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmak
  • Seyahat etmek için bir engeli bulunmamak

Şok Market İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Şok Market iş başvuruları 18 Mayıs 2018 tarihine kadar kabul edilecektir. Bu işe alımlar hakkındaki tüm detaylar aşağıdaki bağlantıdadır. Bu bağlantıdan Şok Market iş başvurusu da yapılabilir. İşin tanımının tam olarak ne olduğu ve işe alınacak olan kişilerin hangi görevleri alacakları da bu bağlantıda yer almaktadır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sok-marketler-depo-operasyon-sorumlusu-2012117

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri