sok-marketler-magaza-elemani-personel-alimlari
Memur Alımı

Şok Marketler Mağaza Elemanı Personel Alımları!

Şok Marketler zinciri tarafından yapılacak olan personel alımları ile işe alınacak olan kişiler mağaza elemanı olarak çalışacaklardır.

Şok Market Yeni Mağaza Elemanları Arıyor

Şok Marketler’in devamlı değişen girişimci ruhu, uzmanlığı ve markaları ile tanışmak ve birlikte çalışmak isteyen yeni mağaza elemanları aranıyor. Market personeli iş başvurusu yapmak isteyenlerin amaç odaklı çalışacak, çevik, işbirliğinde başarılı, pozitif, dayanıklı olması isteniyor. Şok market eleman alımları kapsamında market elemanı iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan nitelik ve özellikler bildirildi. Haberimizin devamında market elemanı alımı ile ilgilenenlerin merak ettiği bilgiler bulunmaktadır.

Şok Market Yeni Personellerde Aranan Özellikler

Şok market iş başvurusu yapacak olan adayların en az lise mezunu olması, tercihen 35 yaşından büyük olmaması, mağazacılık mesleğinde ilerlemek ve kariyer yapmak istiyor olması, motivasyonu daima yüksek ve istekli olması, sorumluluk almayı seviyor ve aldığı sorumlulukların altından başarıyla kalkabiliyor olması, iletişim yeteneğinin gelişmiş olması, planlı çalışan, titiz, disiplinli olması, vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olması gerekmektedir.

Şok Market Yeni Personellerin Görevleri

Türkiye’nin en hızlı büyüyen perakende markalarından olan Şok Marketleri bünyesinde çalışmak üzere mağaza elemanı iş başvurusu yapan ve yapılan değerlendirmelerden sonra işe alımı gerçekleşen kişiler  müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak, ürünlerin daha önceden belirlenmiş olan stantlarda kaliteli bir şekilde teşhir edilmesini sağlamak, raf düzeninden, depodan ve temizlikten sorumlu olmak, kasa işlemlerini yapmak, mağazadaki tüm stok takibini yapmak gibi görevler alacaklardır.

Tecrübesiz Market Elemanı İş Başvurusu

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Market elemanı iş başvuruları tüm Türkiye geneli için geçerli olup işe alınan yeni personeller asgari ücretle çalışacaklardır. 11 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek olan Şok Marketleri iş başvuruları ile ilgilenen kişiler için gerekli tüm bilgiler aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır. Aynı bağlantıdan mağaza elemanı iş başvurusu da yapılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sok-marketler-magaza-elemani-1893797

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri