Gündem

Songül Bayram

Çin Medya Grubu’na bağlı CRI Online tarafından organize edilen “İpek Yolu’nda Çin” etkinliği kapsamında Çin’e gelen gazeteci ve temsilciler, başkent Pekin’de önemli temaslar gerçekleştirdi. Türkiye, Mısır, Pakistan ve Afganistan’dan gelen ziyaretçiler, Çin’in önde gelen süt ürünleri imalatçısı Mengniu şirketinin başkentin Tongzhou bölgesinde yer alan tesislerini gezdi. Mengniu tesislerine girince ziyaretçilerin dikkatini ilk çeken, Asya’nın en büyük düşük ısıda yoğurt imalat üssünün bir kısmını oluşturan mavi renkteki dev depolama tanklarıydı.

Mor Group Yönetim Kurulu Başkanı Songül Bayram’ın da aralarında bulunduğu misafirler, Çin’in tarihi güzelliklerini ziyaret ettiler. Urumçi 66 Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleriyle bir araya gelen Songül Bayram, eğitim gören çocukların gözlerindeki enerjiyi ve yüzlerindeki mutluluğu şu sözlerle ifade etti “Ben o çocukların gözlerinde beraber uyum içinde yaşamanın keyfini gördüm. Ve bundan da ayrıca çok keyif aldım.” Türkiye ve Çin arasında ekonomik ve kültürel birçok alanda iş birliği ve köprü görevi gören Songül Bayram, karşılıklı bu ziyaretlerin öneminden bahsetti. Başta eğitim olmak üzere birçok alanda ülkemizin iş birliğine hazır olduğunu ifade eden Songül Bayram, MOR GROUP olarak kültürel ve sosyal girişimleri destekleyeceklerinin de sözünü verdi.
Songül Bayram haberleri hakkında fikir sahibi olabilmek için, Songül Bayram’ın diğer haber içeriklerine göz atabilirsiniz.

Songul bayram, songul bayram kimdir, songul bayram haberleri