<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Erman Toroğlu'nun Trabzonspor - Beşiktaş maçı yorumu

Erman Toroğlu’nun Trabzonspor – Beşiktaş maçı yorumu

Erman Toroğlu'nun Trabzonspor - Beşiktaş maçı yorumu

Trabzonspor – Beşiktaş karşılaşmasındaki tartışmalı pozisyonları ve hakem kararlarını yorumlayan Toroğlu, yarın oynanacak olan Galatasaray – Başakşehir maçı hakkında da konuştu.

A Spor’da yayınlanan Takım Oyunu programında açıklamalarda bulunan Erman Toroğlu şu ifadeleri kullandı: İlk yarı değerlendirmesi Bu kadar kötü bir Beşiktaş’ı bu sezon ilk kez izliyorum. Trabzonspor oynadı, Beşiktaş izledi. Fakat en net pozisyonu Beşiktaş yakaladı. Trabzonspor ilk yarıda nasıl gol atamadı? Trabzonspor’da 4 tane 5 oyuncu var, bu oyunculardan topu alamıyorsun, leblebi gibi de adam geçiyorlar. Trabzonspor müthiş oynadı. Fakat ilk yarıda gol atması lazımdı. İkinci yarıda, ilk yarıdaki gibi beraberlik olabilir.

Kagawa ikinci yarıda oyuna girebilir. Fırat Aydınus bugün sahada geziniyor, topla çarpışıyor, joker futbolcu gibi… Bu kadar kötü pozisyon alan hakem ilk defa gördüm. Fırat Aydınus inanılmaz kötü pozisyon alıyor. Trabzonspor’un 6-7 atağında hücuma geçirtmedi. Bir ara maçı seyrederken, ‘Çekil de seyredeyim’ dedim. Hücum yapan takımın aleyhine, defans yapan takımın lehine pozisyon aldı. Toroğlu karşılaşma sonrasında şu sözleri söyledi: Hakem Fırat Aydınus ilk yarıda yaptığı pozisyon hatalarına ikinci yarıda da devam etti.
Fırat Aydınus’un bugün sadece kafa topuna çıkmadığı kaldı. Trabzonspor’da Abdulkadir Parmak’ın yokluğu çok belli oldu. Trabzonspor, Beşiktaş ve Galatasaray galibiyetleriyle özgüven kazandı. Beşiktaş’ta Atiba’dan başka kimse yoktu. Atiba’ya 5 puan veririm, Yusuf Yazıcı’ya 9 puan veririm. Atiba gibi futbolcuyu bulabilirim, Yusuf’u bulamam. Türkiye’de bana 4 tane Yusuf gibi oyuncu sayabilir misiniz? Belhanda, Yusuf’un yıllık kazancını 15 günde alıyor. Fakat Yusuf çok farklı bir oyuncu” ‘Güven’in pozisyonu net penaltı’ Trabzonspor – Beşiktaş maçındaki tartışmalı pozisyonları değerlendiren Toroğlu, Güven Yalçın’ın pozisyonunun net penaltı olduğunu belirtti. (61SAAT)
  • Site İçi Yorumlar