<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün gerçek değerini Ağaoğlu açıkladı! - Kredi Memur

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’ün gerçek değerini Ağaoğlu açıkladı!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, adı Avrupa’nın devleriyle anılan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

ABDÜLKADİR ÖMÜR’ÜN 2019 JENERİK ÇALIM VE GOLLERİ (VİDEO)

Trabzonspor’un genç yıldızı Abdülkadir Ömür’ün attığı çalım ve golleri jenerik video ile beğeninize sunuyor.

İki yıldıza gelen tekliflerin yeterli olmadığını söyleyen Ağaoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Yusuf ve Abdülkadir için artık ciddi teklifler alıyoruz. Ama şu an için istediğimiz rakamlar elimize ulaşmadı. Başta İspanya’dan Sevilla ve İngiltere’den Manchester United olmak üzere iki oyuncumuz için 20 milyon Euro teklif edildi.”

Trabzonspor Ali Can için Altınordu’nun kapısını çalacak

Trabzonspor, sezon sonu için Başakşehir ile anlaşan Ali Can Özfesli ile ilgilenmeye devam ediyor. Trabzonspor izleme komitesinin takip ettiği ve hakkında olumlu...

‘Hedeflerimiz var’

“Bizim beklediğimiz rakam belli. Yusuf ve Abdülkadir’i toplam 30 milyon Euro’dan aşağıya satmayı düşünmüyoruz. Onlardan gelecek para ile de birçok hedefimiz var. Bu parayı, altyapımıza ayırmak istiyoruz. Öncelikle tesisleşmeye önem vererek kamp merkezlerinin iyileştirilmesi konusunda bir takım adımlar atacağız. Ayrıca Trabzonspor Koleji gibi de bir projemiz var.

‘Beklentilerin üstüne çıktık’

Fırtına’nın bu sezon sergilediği performanstan oldukça memnun olduğunu da dile getiren Başkan Ağaoğlu, gelecek için oldukça umutlu olduklarını söyledi. Ağaoğlu, “İyi bir sezon geçirdik. Beklentilerimizin üstüne çıktığımızı düşünüyorum. Kalan haftalarda da tüm maçları kazanabiliriz. Bunu başarırsak gelecek sezona moralli girer ve çok büyük bir adım atmış oluruz” diye konuştu. (Fanatik)

Avrupa kulüpleri Abdülkadir için yarışacak

Portekiz Kulübü Benfica, Trabzonspor’dan Abdülkadir Ömür’ü transfer etmek için 14 milyon Euro’yu gözden çıkardı Benfica, Abdülkadir Ömür’ü transfer etmesi durumunda sözleşmesine 100...

  • Site İçi Yorumlar