Gündem

Suriyeli Çocuk Dışlandığı İçin İntihar Etti

Türkiye’nin gündeminde olay yaratan haberlerden biri bugün ortaya çıktı. Gündemde yer alan habere göre Kocaeli Kartepe’de yaşayan Suriyeli bir çocuğun dışlandığı gerekçesi ile intihar ettiği ifade edildi. 9 yaşındaki Suriyeli çocuk mezarlık kapısında kendini asarak intihar etti. Olay dün gece saatlerinde yaşanmış olup bugün açıklığa kavuştu. Acı veren olayda vefat eden 9 yaşındaki çocuğun ailesi ile komşular dahil olmak üzere birçok vatandaş göz yaşlarını tutamadı.

Öğretmeni Tarafından Dışlanmış

Olay dün gece Kocaeli Kartepe ilçesinde meydana gelmiş olup, 9 yaşındaki Suriyeli Vail El Suud, kendisini mezarlık kapısına asarak intihar etti. Vatandaşların mezarlığın kapısında asılı duran cansız bedeni fark etmesi sonucunda polise haber verildi. Olay yerine gelen polis cansız bedenin 5. Sınıf öğrencisi olan Suriyeli Vail El Suud’a ait olduğu anlaşıldı. Sağlık ekiplerinin de olay yerine intikal ettiği fakat yapılan müdahalelere rağmen küçük çocuğun yaşamını yitirdiği açıklandı.

Olay yeri incelemesinden sonra morga kaldırılan Suriyeli Vail El Suud’un cansız bedeni, otopsi işlemlerinden sonra ailesine teslim edildi. Olayın yaşanma sebebi olarak ise 5. Sınıf öğrencisi olan Suriyeli Vail El Suud’un uzun zamandır sınıf ve okul arkadaşları tarafından dışlandığı öne sürüldü. Bunun yanı sıra olayın yaşandığı gün de küçük çocuğun yine okuldaki bir öğretmenden ırkçı söylere maruz kaldığı ifade edildi. Küçük çocuğun cenazesi kendini astığı mezarlığa gözyaşları ile defnedildi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri