Gündem

‘Susamam’ Herkesin Gündemi Oldu

2 gün önce Şanışer’in Youtube hesabından yayınladığı şarkı herkesin gündemine bomba gibi düştü. 18 müzisyen bir araya gelerek gündeme damgasını vuran bir parça yayınladı. 15 dakika süren parçada doğa, adalet, özgürlük, kadına şiddet, hayvana şiddet konuları işlendi. Şarkı protest içeriği son derece yüksek olmasıyla dikkat çekti ve Youtube’da 2 günde 8 milyon izlenme ile büyük ses getirdi.

Sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımlar ile şarkı ile ilgili pek çok yorum yapıldı. Ünlü müzik yazarları parça ile ilgili pozitif yorumlarda bulundu. Müzik yazarları heyecanlarını ve umutlarını attıkları tweetler ile dile getirdi. Twitter’da da şarkı ile ilgili pek çok yorum yapıldı.

Ceza ve Ezhel de Şarkılarını Paylaştı

Şanışer’in yayını ile aynı sıralarda Rap camiasının sevilen müzisyenlerinde Ezhel ve Ceza da Youtube kanalından bir paylaşımda bulundu. Ezhel’in Olay parçası da 2 günde 4 milyon kişi tarafından izlendi ve dikkatleri çekti. İki müzisyen de sosyal içerikli şarkıları ile dikkatleri çekti.

Pek çok müzisyenin bir araya gelerek ortaya çıkarmış olduğu “Susamam” şarkısı pek çok sosyal soruna değinerek daha iyi ve daha güzel bir Türkiye umudunu canlandırmış oldu. Pek çok kişinin desteğini alan parça ülkenin gençlerine dair umutları canlandırmış oldu. Pek çok kesim tarafından heyecanla karşılanmasına rağmen bazı kesimler de şarkıyla ilgili sert yorumlarda bulundu. Şarkının kışkırtıcı bir nitelik taşıdığını dile getirdiler.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri