Takviye Gıda Ürünleri

Kişilerin sağlıklı yaşam sürmesi amacıyla sağlıklı takviye gıdalarının satışını yapıyorlar. Bu ürünleri yetişkin bireylerin yanı sıra bebeklerde kullanabiliyor. Sağlıklı yaşam ürünlerinin satışını yapan fizyostore sayfasında satışa sunulan gıda takviyeleri farklı markalarda bulunuyor. Bu markalar arasında referans, zade vital, smart caps, nestle, klaire labs, goodday, new life ve orzax gibi markalar bulunuyor. firma olarak tüm gıda takviyesi ürünleri alışverişleri için ücretsiz kargo hizmeti veriyorlar.

Referans Ürünleri

Web sayfası tarafından satışa sunulan referans ürünleri omega 3 içeren balık yağları oluyor. Ayrıca bu ürünlerde D ve E vitaminleri bulunuyor. Türkiye’de üretilen bu ürünler günde 3 tablet olarak tüketiliyor. Kişiler bu ürünleri tek paket alabilecekleri gibi 6’lı paket halinde de satın alabiliyorlar.

New Life Ürünleri

Firma referans ürünleri dışında new life markalı ürünlerin satışını da yapıyor. Bu ürünler arasında new life b12, new life D, new life enginar özü ve new life 4 hepa ürünleri bulunuyor. New life 4 hepa ürünleri kişilerin karaciğer sağlıklarını korumak amacıyla satışa sunulan ürünler oluyor. Ayrıca new life b12 ürününü ise b12 ve folik asit ihtiyacı duyan kişilerin kullanması amacıyla satışa sunuyorlar.