Ekonomi

Tarihi Zirve Sonrasında Güncel Euro Kuru Ne Kadar Oldu – 10 Nisan 2018

Döviz piyasasındaki tüm gelişmeler anlık olarak ekranlara yansırken, dolar kuru haftanın ikinci işlem gününe dünkü kapanışa göre düşüşle başladı. Dolar gün açılışını 4,07 liradan yaptı. Euro kuru ise 5 liralık banttaki yerini korudu. İşte 10 Nisan Salı güncel döviz kurları ve piyasa gelişmeleri…

Euro ve Dolar Tarihi Zirvelere Tanıklık Etti!

Dün güne sakin başlayan döviz piyasası, öğlen saatlerinde hareketlendi. Dolar kuru tarihi zirveyi 4,07 lirada yakaladı. Euro ise psikolojik sınır olan 5 lira bandını aştı ve 5,0069 liradan satıldı. İngiliz sterlini ise yüzde 0,86’yı bulan oranda prim yaptı.

Piyasadaki dünkü hareketlilik bugünün dikkatlerini döviz kurlarına çevirdi. Dolar kuru ve Euro kuru en çok merak edilenlerden oldu. Vatandaşların bir kısmı ise İngiliz sterlini kurundaki değişimi takip altına aldı. Peki, bugün dolar kuru ne kadar oldu? Dolardaki hızlı yükseliş yeni günde devam ediyor mu? Bir Euro 10 Nisan Salı günü kaç lira oldu?

Dolar Kuru Ne Kadar Oldu?

Dolar kuru bugünün açılışında düşüş eğilimine girdi. Bugün alışta 4,0693 lira olan dolar kuru, satışta 4,0704 liraya alıcı buldu.

Euro Kuru Ne Kadar?

Euro kuru dünkü tarihi zirve ardından yeni güne alışta 5,0118 lirayla, satışta 5,0148 liralık fiyatla başladı.

Euro/Usd Paritesi Güncel!

Euro/Usd paritesi saat 08.02 itibariyle yüzde 0,02 düştü ve 1,2318 seviyesine geriledi.

Bitcoin Ne Kadar Oldu?

Kirpto para birimleri arasında en büyük işlem hacmine sahip olan Bitcoin 10 Nisan Salı günü 6 bin 789 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Piyasanın en büyük ikinci sanal parası olan Ethereum’un bugünkü işlem fiyatı 401 dolar seviyesinde gözlemleniyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri