teknosa-magaza-satis-danismani-personel-alimlari
Memur Alımı

Teknosa Mağaza Satış Danışmanı Personel Alımları!

Teknosa personel alımları kapsamında mağaza satış danışmanı olarak çalışacak yeni personeller aranıyor.

Teknosa Yeni Personel Alımları

Teknolojik ürünler ile ilgili faaliyet gösteren marketler arasında bulunan Teknosa bünyesinde mağaza satış danışmanı olarak görev verilmek üzere yeni personeller aranıyor. Teknosa tarafından yapılan işe alım duyurusunda mağaza satış elemanı iş başvurusu yapacak olan adayların hangi özelliklere ve niteliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi. Türkiye genelinden başvuruların kabul edildiği Teknosa eleman alımı iş başvurusu ile ilgili bütün detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Teknosa Mağaza Satış Danışmanlarında Aranan Özellikler

Teknosa satış danışmanı iş başvurusu yapacak olan adayların şirket tarafından bildirilen aşağıdaki özellikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. İşe alınacak olan yeni personeller asgari ücret üzerinden maaş alacaklardır.

  • En az lise mezunu ya da üniversite mezunu olmak
  • Teknoloji ürünleri hakkında bilgi sahibi ve araştırmaya açık olmak
  • Tercihen daha önce perakendecilik sektöründe teknolojik ürün satışı alanında çalışmış ve deneyimli olmak
  • Takım halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek olmak
  • Microsoft Office uygulamalarına hakim ve ileri düzeyde kullanabiliyor olmak
  • İnsan ilişkilerinde başarılı olmak
  • Esnek ve yoğun çalışma şekline uyum sağlayabilecek olmak
  • Erkek adaylar için askerlik görevlerini bitirmiş ya da en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmak

Teknosa Mağaza Satış Danışmanlarının Görevleri

Teknosa satış danışmanı iş başvurusu yaparak şirketin ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alınan adaylar arasından seçilecek kişiler iş görüşmesi daveti alacaklardır. Bu görüşmede de başarılı olduğu düşünülen adaylar arasında işe başlayacak olan yeni personeller görev aldığı mağazada satılan Teknosa ürünleri hakkında müşterilere danışmanlık yapmak, ürünlerin satışını sağlamak, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak, alışveriş sürekliliğini sağlamak için çalışmak, stantların ve ürünlerin temizliğinden sorumlu olmak, mağaza düzeninden sorumlu olmak gibi görevler alacaklardır.

Teknosa İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Teknosa iş başvuruları 1Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bu işe alımlara dair bütün detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşılarak iş başvurusu da yapılabilir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teknosa-ic-ve-dis-ticaret-a-s-magaza-satis-danismani-balikesir-bandirma-1940668

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri