Ekonomi

TOKİ’den Yatırımcılara Müthiş Olanak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin portföyünde yer alan 20 farklı şehirdeki toplam 110 adet arsa, Emlak Yönetim öncülüğünde 8 Mart 2018 tarihinde açık artırma yöntemi ile ihaleye çıkarılıyor.

T. C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) toplamda 110 adet arsasını Emlak Yönetim başkanlığında gerçekleştirilecek olan açık artırma usulü ihale ile satacak.

Türkiye genelinde 20 farklı şehirde yer alan söz konusu bu 110 adet arsanın ihalesi, yaklaşık olarak 2 hafta sonrasında, 8 Mart 2018 tarihinde TOKİ’nin Başkentte yer alan Konferans Salonu Bilkent ile İstanbul’da yer alan Hizmet Binası Konferans Salonu Küçükçekmece’de gerçekleştirilecek.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) bünyesinde yer alan ve Ankara, Ağrı, Bitlis, Aydın, Bursa, Edirne, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Erzincan, Giresun, Hatay, İstanbul, Kayseri, İzmir, Samsun, Tekirdağ, Sivas, Afyonkarahisar ve Van’da bulunan totalde 1 milyar 33 milyon 562 bin 99 metrekare büyüklüğüne sahip olan 110 tane arsasını (konut, ticaret, iş merkezi, sanayi, alışveriş merkezi, çarşı, turizm 2 konut alanı, rehabilitasyon merkezi, sosyal tesis, akaryakıt istasyonu, sağlık, konut dışı kentsel çalışma gibi pek çok alan yapılabilecek nitelikte olan), yaklaşık olarak 818 milyon lira yatırım değeri ile açık artırma usulünü kullanarak satışa çıkarak.

Söz konusu olan bu arsaların bazılarının özellikleri ise şu şekilde,

İstanbul

Başakşehir’de yer alan arsada konut harici kentsel çalışma, akaryakıt tesisi, konut, ticaret merkezi, özel sağlık tesisi, ve Üsküdar’da yer alan arsada ise, özel eğitim alanı hayata geçirilebilecek özelliklere sahip imarı bulunan arsalar satışa çıkarılacak.

Ankara

Çankaya, Kahramankazan ve Sincan’da yer alan arsalarda, konut ve ticari alan, Etimesgut, Pursaklar, Yeni Mahalle ve Gölbaşı’nda yer alan arsalarda ise konut inşa edilebilecek.

Elazığ

Merkez ilçesinde konut ve ticari alan inşa edilebilecek özellikte bir arsa açık artırma ile satışa çıkarılacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri