Ekonomi

TOKİ’nin O Projesinde İhale Süreci Tamamlandı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bursa’nın Orhaneli İlçesi Fevzipaşa Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan 148 adet konutun altyapı ve çevre düzenlemesine yönelik bugün saat 14:30’da başlayan ihale tamamlandı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bursa’nın Orhaneli İlçesi Fevzipaşa Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan ve birinci etabında toplam 19 adet blok ve 148 adet daireye yer verilecek olan proje için bugün gerçekleştirilen ihale tamamlanmasının ardından ihale süreci son buldu.

Totalde 3 etap halinde hayata geçirilecek olan ve 700 adet konuta yer verilecek olan TOKİ Projesi ile alakalı olarak detaylı bilgi veren Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, daha önceden bölge halkının talep ve beklentilerini dinlediklerini,  TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan bu projeyi ilçe halkı ile birlikte heyecanla beklediklerini ve ilçe adına büyük mutluluk yaşadıklarını dile getirdi. TOKİ evlerinin bölgede büyük bir ihtiyaç olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Tatlıoğlu, ilk etap için temel atma işlemi gerçekleştirildikten hemen sonra 2 ve 3’üncü etaplar için talep toplamaya başlayacaklarını, söz konusu birinci etabın temlinin ise içerisinde bulunduğumuz ayın sonu itibari ile atılmış olacağı yönünde beklentilerinin mevcut olduğunu aktardı. Ayrıca Başkan Tatlıoğlu, Orhaneli halkı için TOKİ Evleri’nin hayırlı uğurlu olmasını da diledi.

Öte yandan söz konusu olan bu açıklamalarında, Orhaneli ilçe halkının en fazla 1 sene sonrasında ev sahibi olma imkanına sahip olacaklarını dile getiren Tatlıoğlu, önümüzdeki yıl içerisinde konutların anahtar tesliminin yapılacağını, projede konutların yanı sıra, açık ve kapalı otopark, alışveriş merkezi ve bir adet de caminin inşa edileceğini belirtti.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri