toyota-sigorta-danismani-personel-alimlari
Memur Alımı

Toyota Sigorta Danışmanı Personel Alımları!

Toyota Sonkar Otomotiv sigorta danışmanı olarak çalışmak üzere yeni personeller aradığını bildirdi.

Sigorta Danışmanı Yeni Personel Alımı

Sigorta danışmanı yeni personel alımları çerçevesinde yapılacak olan işe alımlarla ilgilenen kişilerin taşıması gereken özellikler ve başvuru şartları haberimizin devamında yer almaktadır. Otomotiv sektöründe sigorta alanında en az 2 yıl çalışmış ve bu konuda tecrübe edinmiş kişilerin başvuruları değerlendirmeye alınıyor. Sigorta satış elemanı iş başvurusu yapacak olan adaylar Toyota bayilerinden Sonkar Otomotiv bünyesinde görev yapacak olup asgari ücretle çalışacaklardır. Türkiye genelinden başvurular kabul edilmektedir.

Sigorta Personellerinde Aranan Şartlar

Sigorta satış personeli iş başvurusu yapacak olan kişilerin deneyimli olmalarının yanı sıra üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık fakültelerinden mezun olmaları, SEGEM Sertifikası sahibi olmaları, sigorta şirketlerinin sahip olduğu ekranları aktif bir şekilde kullanabiliyor olmaları, Microsoft Office uygulamalarına hakim olmaları, satış alanında çözüm odaklı çalışabilecek olmaları, analitik düşünce yapısı sahibi olmaları, diksiyonlarının düzgün olması, sözlü ve yazılı olarak iletişimlerinin güçlü olması, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, ekip halinde çalışmaya istekli ve uyumla çalışacak olmaları, erkek adayların askerlik görevlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Sigorta Danışmanı Personellerin Görevleri

Toyota sigorta danışmanı personel alımı iş başvurusu yapan kişiler şirketin İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirmeye alınacak, gerekli şartları yerine getirdiklerinin tespiti halinde kendilerine geri dönüş sağlanarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. İşe alınan yeni sigorta elemanları kendilerine verilen hedefler kapsamında sigorta ürünlerinin satışını yapmak, müşterilerle doğru ve profesyonel ilişkiler kurarak müşteri memnuniyeti esasını ön planda tutmak, şirketin müşteri portföyünün ve karlılığının artırılması amacıyla çalışmalar yürütmek gibi görevler üstlenecekler.

Sigorta Satış Danışmanı İş Başvurusu

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Sigorta satış danışmanı iş başvurusu yapmak isteyen ya da bu işe alımlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirler. Türkiye genelinde yapılacak olan Toyota satış danışmanı personel alımı hakkındaki başvurular 2 Haziran 2018 tarihine kadar kabul edilecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/toyota-plaza-sonkar-otomotiv-sigorta-danismani-1673911