Spor

Trabzonspor ile Ünal Karaman yola devam edecek mi?

Ünal Karaman  hocanın takımda kalacak mı yoksa gidecek mi sorularına cevap yönetimden geldi. 61saat’un haberine göre Haluk Şahin yaptığı açıklama sezon sonunda buna karar verileceği yönünde.

kumar siteleri
[ilgiliMakale icerik_id=”8658″]
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, teknik direktör Ünal Karaman ile yeniden sözleşme imzalanıp imzalanmayacağı konusuna açıklık getirdi. Haluk Şahin, sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan teknik direktör Ünal Karaman ile canlı casino siteleri ilgili olarak ise şu ifadeleri kullandı: “Ünal Karaman futbolculuk zamanında da, Şenol Güneş hocamızın yardımcılığını yaparken de, şu an Trabzonspor Teknik Direktörü olarak görev yaptığı süre zarfında da aidiyetini ve Trabzonspor sevgisini tüm kamuoyuna tartışmasız kabul ettirmiş bir değerimizdir. Zor zamanda görev almış, zor şartlarda Trabzonspor’un yükünü sırtlamış bir isimdir.
[ilgiliMakale icerik_id=”8648″] bahsegel
Medyada zaman zaman bu sorular soruluyor, bu yönde haberler de yer alıyor. Biz hem takım hem de yönetim kurulu olarak bir hedefe odaklanmış durumdayız. Daha önümüzde bir sürü maç var. Camia olarak bu maçlara odaklanalım ve sezon sonu Avrupa’da olalım istiyoruz. Diğer tüm meseleler sezon bittikten sonra konuşulacak konulardır.”
Kaynak : 61SAAT COM

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri