Memur Alımı

Trendyol En Az Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapacak!

Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmaları arasında yer alan Trendyol, engelli personel alımı gerçekleştirecek.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobile commerce (e-ticaret) şirketleri arasında yer alan Trendyol, engelli çalışan alımı yapacak. Müşterilerinin en iyi alışveriş deneyimini elde etmesini önemseyen şirket, 2010 yılında kuruluşundan sonra, aradan geçen 8 yıllık süreçte bin 800 kişilik bir kadroya ulaşarak Türkiye’nin en büyük internet işvereni olma ünvanına kavuştu.

Trendyol Personel Alım Şartları

Trendyol, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’a kaydı bulunan, engel derecesi ise en az yüzde 40 seviyesinde olan personel alımı gerçekleştirecek. Adayların en az lise mezunu olmalarına önem veren kurum, muhasebe, İnsan Kaynakları (İK), idari işler ve IT alanlarında deneyimli olmalarını da önemsiyor.

Trendyol, iş başvurusunda bulunacak olan adayların ekip çalışması ile uyumlu çalışmasına önem veriyor. Adayların dokümantasyon ve veri girişi aşamalarında tecrübeli olmalarını önemseyen şirket, Microsoft Office (MS Office) programlarının etkin bir şekilde kullanılmasına, düzenli, disiplinli ve takipçi bir çalışma ahlakına sahip olunmasına önem veriyor. Kurum, aynı zamanda yazılı ve sözlü iletişim için de yeteneklerin gelişmiş olmasına dikkat ediyor.

Trendyol İş ve İş Başvurusu Detayları

Trendyol tarafından istihdam edilecek olan engelli personeller; geleneksel düzenden uzak, yalın bir organizasyona sahip, takım çalışmasına önem veren, rahat, heyecanlı ve eğlenceli bir çalışma ortamına sahip olan, disiplinli ve dinamik takımlar ila çalışma şartlarına sahip olacak. Adayların mülakata davet edilmeleri için iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerini doğru girmeleri ise oldukça önemli.

Trendyol adına DSM Danışmanlık Grup İletişim ve Ticaret A.Ş. tarafından 2 Mart 2018 tarihinde açılan engelli personel alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 27 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/dsm-danismanlik-grup-iletisim-ve-ticaret-a-s/genel-basvuru-engelli-is-ilani/795633