,
Memur Alımı

Türk Eğitim Vakfı Personel Alım İlanı!

Türk Eğitim Vakfı personel alım ilanı yayımlandı. Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana göre personel alımı 6 kente yönelik yapılacak. İşe alınacak kişiler 8 farklı pozisyonda istihdam edilecek.

Türk Eğitim Vakfı Personel Alım İlanı Mezuniyet Durumu Şartı

Türk Eğitim Vakfı personel alım ilanı dahilinde yapılacak alımlarda adaylarda lise, ön lisans veya lisans mezuniyetleri aranan şartlardan oldu.  Bu kapsamda işe alınacak kişiler İstanbul, Ankara ve İzmir kentlerinden birinde çalışacak. İlana göre personel alımlarında istihdam edilecek kişiler Kocaeli, Trabzon ve Eskişehir’de de istihdam edilebilecek.

Türk Eğitim Vakfı personel alım ilanı incelendiğinde adaylar başvurularını 12 Mart 2018 tarihine kadar yapabilecek.

Alım için açıklan kadrolar ise bağış sorumlusu, öğretmen, inşaat mühendisi, mimar, yurt müdürü, bayan yurt müdür yardımcısı ve burslar grup müdürü olarak duyuruldu.

Bağış sorumlusu kadrosuna yapılacak alımda adayların en az lise mezunu olması isteniyor. Bu kadroya ön lisans mezunları da başvurabilecek. Bu pozisyon için ifade edilen yaş yaştı ise 35 olarak duyuruldu.

Bayan yurt müdür yardımcısı için yapılan açıklamada işletme mezunları avantajlı olacak. Yurt yönetiminde üç yıllık tecrübe, az da olsa İngilizce bilmek, 35 ile 40 yaşları aralığında olmak diğer şartlar arasında sayıldı.

Öğretmen Alımında Hangi Branşlar Şanslı…

Öğretmen alımları ise Tarih, Coğrafya, Felsefe, Kimya, Matematik, Biyoloji, Fizik, İngilizce, Almanca, Fransızca, Resim, Müzik, Beden Eğitimi öğretmeni şeklinde gerçekleşecek. Bunların yanında Rehber Öğretmenlik, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni de alım yapılacak branşlar arasında yer alıyor. Öğretmen kadrolarına başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, erkek adayların askerlikle ilişinin bulunmaması da ifade edilenler arasında!