turk-hava-yollarindan-70-ulkede-uber-kampanyasi
Dünya

Türk Hava Yolları’ndan 70 Ülkede UBER Kampanyası!

Türk Hava Yolları, taksicilerle büyük sorun yaşayan UBER’den indirim hediye etme kararı aldı.

THY’den 50 Liralık UBER Promosyonu

Türk Hava Yolları, Türkiye de dahil olmak üzere dünya genelinde birçok ülkede taksicilerle karşı karşıya gelen UBER’den indirim hediyesi veriyor. Diğer ülkeler ve İstanbul ile ilgili olan uçuşlarda uçak biletini internet üzerinden alıp, gerekli şartları yerine getiren kişilere Türkiye’de geçerli olan 50 liralık UBER promosyon kodu yollanıyor.

Sadece THY’nin Uçuşlarında Geçerli

İnternetten ve mobil uygulama üzerinden hizmetine devam eden UBER adlı firma İstanbul’da taksiciler ile sorunlar yaşamıştı. Bir yandan bu tartışmalar sürerken THY tarafından düzenlenen Ayrıcalıklı Uçuş Deneyimi Şimdi UBER Hediyeli adlı kampanya düzenlendi. THY’nin bu kampanyasının Türkiye de dahil olmak üzere dünya genelinde 70 ülkede geçerli olduğu öğrenildi. Kampanya ile ilgili Türk Hava Yolları tarafından verilen bilgide yurtdışına ve İstanbul’a yapılan tüm uçuşlarda geçerli olan UBER ile yapılan yolculuklarda 20 dolara kadar promosyon verildiği bildirildi. Açıklamada bu kampanyanın sadece THY’nin uçuşlarında geçerli olduğu bilgisi de eklendi.

UBER’e İlk Kayıtta 20 Dolar İndirim

Türk Hava Yolları’nın düzenlediği kampanyanın koşullarını yerine getiren kişilere Türkiye için 50 lira, Almanya için 15 euro, Amerika için 20 dolar, İngiltere için 10 sterlin UBER indirimi olan promosyon kodu yollanıyor. Kampanya sadece THY uçuşlarına ait biletlerin internetten online olarak alınması durumunda geçerli. Ayrıca kampanya kapsamında UBER’e ilk defa kayıt yaptıran kullanıcılara 20 dolar indirim uygulanacağı da bildirildi. Kampanyanın promosyon kodu UBER’in bütün hizmet noktalarında geçerli olacak.

UBER İndirimi Ülkelere Göre Değişiyor

Türk Hava Yolları’nın UBER kampanyasının geçerlilik tarihi 20 Haziran 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri olduğu bilgisine de ulaşıldı. Her ülkenin indirim oranı farklı olduğundan kampanya kapsamındaki listeden bu bilgilere de erişmek mümkün. Online uçak bileti satın alan yolcuları ilgilendiren promosyon kodu THY tarafından sadece e – posta kampanya bildirimleri yollanmasına izin veren kişilere yollanabiliyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri