turkcell-kurumsal-satis-temsilcisi-personel-alimlari
Memur Alımı

Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi Personel Alımları!

Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi pozisyonu için personel alımları yapılıyor.

Turkcell Yeni Müşteri Temsilcileri Arıyor

Turkcell’in çözüm ortaklarından olan Elitkom adlı firma kurumsal müşterilere hizmet vermek üzere yeni satış personelleri aradığını duyurdu. İşe alınacak Turkcell kurumsal satış personelleri kendisi için belirlenecek bölgede kurumsal müşteriler ile iletişime geçerek ihtiyaçları doğrultusundaki ürünler ve hizmetlere dair talepleri karşılamak üzerine çalışacaklardır. Kurumsal satış temsilcisi personel alımı iş başvuruları ile ilgilenenlerin ne gibi özelliklere sahip olması gerektiği haberimizin devamında detaylı olarak anlatılmıştır.

Kurumsal Satış Müşteri Temsilcilerinin Görevleri

Turkcell kurumsal satış müşteri temsilcisi iş başvurusu sahipleri işe alımları sağlandıktan sonra Turkcell tarafından firmalara özel olarak geliştirilen ürün ve hizmetlerin birebir satışını yapacaklardır. Müşteri ziyaretleri şeklinde çalışacak olan kurumsal satış danışmanları günlük – haftalık – aylık olarak ziyaret ve satış hedeflerine uymak durumda olacaklar. Kurumsal satış personeli iş başvurusu yapan adayların satıştan sonraki süreçte de müşterilerin takibini yapmaları, kendisine verilen yüksek satış hedeflerine uyabilecek olmaları, Turkcell’in markasına ve müşterisine değer katmak üzere çalışacak olmaları da gerekmektedir. Erkek ve kadın adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kurumsal Satış Personellerinde Aranan Özellikler

Kurumsal satış danışmanı iş başvurusu yaparak işe kabulü gerçekleşen yeni personellerin en az lise mezunu ya da 2 – 4 yıllık üniversite bölümlerinden mezun olmaları, saha satışı alanında en az 1 yıl deneyimli olmaları, kariyerini müşteri yönetimi konusunda hedeflemiş olmaları, dış görünüşüne özen gösteren, prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli, ikna yeteneği yüksek, teknolojiye yatkın, dinamik, aktif, erkek adayların askerlik görevlerini yapmış ya da en az 2 yıl olmak kaydıyla tecil ettirmiş olmaları, B sınıfı ehliyetlerinin olması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmaları gerekiyor.

Satış Danışmanı Personel Alımı İş Başvurusu

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

30 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek olan Turkcell satış danışmanı personel alımları ile ilgilenenler aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabildikleri gibi daya detaylı bilgiye de ulaşabilirler. Türkiye genelinden başvuruların kabul edildiği bu pozisyona satış danışmanı iş başvurusu yaparak işe alımı sağlanan yeni personeller asgari ücretle çalışacaklardır.

https://www.yenibiris.com/elitkom/turkcell-kurumsal-satis-temsilcisi-is-ilani/795035