turkcell-kurumsal-satis-temsilcisi-personeller-ariyor
Memur Alımı

Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi Personeller Arıyor!

Turkcell satış personeli alımları dahilinde Kurumsal Satış Temsilcisi olarak görev yapmak üzere istihdam sağlanacaktır.

Turkcell Yeni Personel Alımları

Turkcell eleman alımı iş başvurusu yapacak olan adayların Türkiye genelinden müracaatları kabul edilmektedir. Kurumsal Satış Temsilcisi olarak çalışacak olan yeni personeller için geçerli olan şartlar ve başvuruların son tarihi de bildirildi. İşe alım duyurusu ile ilgili diğer detaylara haberimizin devamından ulaşılabilir. Turkcell iş başvurusu yapacak olanların öncelikle lise mezunu olmaları istenmektedir.  Adayların ayrıca aşağıdaki özellikleri de taşıyor olması da şirket tarafından bildirilen detaylar arasındadır.

  • Ne kadar çok satarsa o kadar çok kazanacağının bilincinde olan ve etkili prim sistemini benimseyecek olmak
  • Temsil etme ve ifade edebilmek becerisi güçlü olmak
  • İnsanlarla iletişimde başarılı olmak
  • Sorun çözme yeteneğine sahip olmak
  • İkna yeteneği gelişmiş olmak
  • Girişimci, yenilikçi ve hedef odaklı çalışıyor olmak
  • Sahada çalışmayı seven, daha önce aktif satış yapmış olan ya da bu alanda deneyim kazanmayı istemek
  • Sahada yapılan çalışmalara dair yeni fikirler geliştirebilecek olmak

Turkcell Yeni Personellerin Görevleri

Turkcell bünyesinde çalışacak olan yeni personeller şirketin kurumsal satış ekibinin içinde yer alacaklardır. Yeni müşteri kazanımlarının sağlanması, şirketin mevcut müşterilerine yeni satışların yapılması, aktif bir şekilde saha da müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, kendisine verilen günlük, haftalık ve aylık satış hedeflerinin tutturulması için çalışılması, planlı rut çalışmalarının yapılması, bölgesel saha taramasının yapılması, satış alanında kariyer hedeflerinin belirlenmiş olması, Turkcell’in mevcut kurumsal müşterilerine değer katılması gibi görevler üstleneceklerdir.

Turkcell İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Turkcell iş başvuruları 7 Mayıs 2018 tarihine kadar sürecektir. Bu işe alımlar ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir ve satış personeli iş başvurusu yapılabilir. İş başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru sırasında iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak vermeleri kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önemlidir. Türkiye genelinden başvuruları kabul eden Turkcell yeni personellerine asgari ücret üzerinden maaş ödeyecektir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sektorunde-lider-firma-turkcell-kurumsal-satis-temsilcisi-2001925