turkcell-superonline-musteri-hizmetleri-personel-alimi
Memur Alımı

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Personel Alımı!

Turkcell Superonline müşteri temsilcisi personel alımları kapsamında olan iş başvurularını kabul ediyor.

Müşteri Temsilcisi Eleman Alımları

Turkcell Kurumsal çözüm ortaklarından olan Pirim Gıda adlı firma tarafından yeni müşteri temsilcisi eleman alımları yapılıyor. 2017 yılının başında 2016 yılında elde edilen verilere dayanılarak derlenen listeye göre firma Türkiye’de faaliyette olan ilk 500 firma arasında yer aldı. Ayrıca Fortune adlı dergide yayınlanan net satış miktarları sıralamasında da 291. oldu. 23 yıl önce kurulan firma farklı ve geniş ürün yelpazesi, kurumsal satış alanındaki deneyimi ile ön plana çıkıyor. Gerçekleştirilecek olan personel alımları ile işe alınacak olan kişiler Turkcell Superonline’in ürünlerinin bilgilerini şirketin potansiyel müşterilerini arayarak pazarlama ve satışını yapacaklardır.

Telefonda Satış Temsilcisi Alımları

Turkcell Superonline çözüm ortaklarından olan firma, telefonda satış temsilcisi iş başvurusu sahiplerinde hangi özelliklerin ve niteliklerin arandığını da ayrıntılı bir şekilde bildirdi. Yapılan işe alım duyurusuna göre başvuru yapacak kişilerin öncelikle en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Ayrıca daha önce telekomünikasyon alanında bir çağrı merkezinde çalışmış ve telefonda satış ya da müşteri hizmetleri departmanlarında deneyimli olmaları da tercih sebebi olarak belirtildi. Satış elemanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin müşteri ilişkilerinde başarılı olması, daha önceden müşterilerle birebir iletişimde olunan bir işte çalışmış olması, ekip çalışmasına uyumlu olması, iletişim yeteneğinin gelişmiş olması, ikna konusunda başarılı olması, gelişime ve yeniliklere açık olması, MS Office uygulamalarına hakim olması gerekmektedir. Sadece bayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Satış Temsilcisi Personel Alımı İş Başvurusu

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Satış temsilcisi personel alımı iş başvuruları 12 Nisan 2018 tarihine kadar ilgili firmanın işe alımlarla ilgilenen birimi tarafından kabul edilecektir. Yeni personeller tam zamanlı olarak çalışacaklardır. Türkiye genelinden başvuruların kabul edildiği bu duyuruya başvuru yaparak işe alımı sağlanan yeni personeller asgari ücrete tabi olacaklar. Müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak ya da daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için aşağı bulunan bağlantıdan yardım alınabilir.

https://www.yenibiris.com/turkcell-superonline-abone-merkezi/turkcell-telesales-temsilcisi-is-ilani/792014