Teknoloji

Turkcell Telefon Kampanyalarından Nasıl Yararlanılır?

Kredi Kartı Taksitleri ile Cep Telefonu Alma Yasağı

Son yıllarda kredi kartı ile taksitli alışveriş çılgınlığının artması üzerine bazı yasal düzenlemeler yapılarak çeşitli ürünlerin kredi kartı ile taksili bir şekilde alınması yasaklandı. Bu ürünlerin en başında, en çok ses getirenlerden biri şüphesiz cep telefonları oldu. Kredi kartının imkanları kullanılarak alınan telefonlar çığ gibi büyümeye başlayınca yapılan düzenlemeden sonra telefon alımları daha normal bir seviyeye getirildi. Cep telefonu almak isteyen bir kişi, telefon alırken ya peşin para ile ya telefon hattının üzerine ya da evkur gibi markalardan el üzeri yapılan senet anlaşmaları ile telefon alabilmektedir.

En Mantıklı Seçenek: Telefon Hattı Üzerinden Cihaz Kampanyasına Katılmak

Kredi kartı kampanya ile cihaz alımının yasaklanmasının ardından Türkiye’nin en büyük 3 GSM operatörü telefon kampanyalarına daha büyük öncelikler tanımaya başladı. Piyasa fiyatından biraz daha yüksek tutarlarda alınan cep telefonu modellerinin ödemesini ise faturanıza ek ücret olarak yansıtılması sayesinde sorunsuz bir şekilde alabiliyorsunuz.

Bu konuda en büyük atılımı şüphesiz Turkcell yaptı. Hem kendi telefon markasını üreten hem de telefon dünyasının büyük markalarını uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile müşterilerine satan firmanın birçok kampanyası bulunmaktadır. Turkcell Telefon Kampanyaları takibi gerçekleştirmek için birkaç farklı yol bulunmaktadır.

Turkcell Telefon Kampanyalarından Nasıl Yararlanılır?

Öncelikle kullandığınız GSM operatörünüzün Turkcell olması gerekmektedir. Sadece faturalı hat kullananların yararlanabildiği Turkcell Telefon Kampanyaları için ilk etapta düşük segment telefonlardan satın alabilirsiniz. Eğer piyasanın kalbur üstü telefonlarından birini almak istiyorsanız faturalarınızı düzenli ödemeniz, faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz, Turkcell hizmetlerini kullanmanız gibi birçok kriter bir araya gelerek puanlandırmaya tabii tutulursunuz.

Kazandığınız puan sizin sanal paranız olarak değerlendirilir. Örneğin 3400 puanınız varsa, bedel tutarı 3400 TL’ye kadar olan tüm cihaz kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Aynı anda en fazla iki cihaz kampanyasından yararlanabildiğiniz bu uygulama için kredi sicil notunuzun olumlu olması gerekmektedir. GSM hattınız üzerinden telefon alabilme işlemlerini kontrol edebilmek için size en yakın Turkcell GSM şubesine gitmeli ya da Hesabım uygulaması üzerinden cihaz kampanyaları sayfasında almak istediğiniz telefonun detay bölümünde Uygunluğumu Kontrol Et butonu ile telefon alınabilir oluşunu sorgulamak gerekmektedir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri