,
Ekonomi

Türkiye İş Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Yıllardır ülkemizde hizmet veren, bankacılık sektörü alanında verdiği hizmetler sürekli olarak yenilikler getiren Türkiye İş Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya tam hızıyla devam ediyor. Düzenlediği çeşitli türlerde kredi kampanyaları ile hem bankadan hem de banka dışından kredi başvurusu yapma imkanı tanıyor. Türkiye İş Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu yapmak isteyenlere de çeşitli imkan tanınıyor.

Şubeye Gitmeden, Evden Kredi İmkanı!

Türkiye İş Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu yapan kişilere banka, banka şubeleri haricinde bankanın mobil uygulaması ile internet şubesi aracılığı ile kredi imkanı tanıyor. Kişilere sigorta yapılması zorunlu tutulmuyor. 48 ay vadeli ödeme planı imkanı tanınıyor.

Anında ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında banka başvuruları inceliyor. Kredinin verilmesinde herhangi bir sakınca görmediği durumda müşterilerinin hesaplarına 10.000 TL’yi yatırıyor. Hızlı ihtiyaç kredisi acil nakit ihtiyaçlarını hemen karşılanması düşünülüp, aynı zamanda da ödeme planlarında da kolaylıklar sağlanıyor.

Kişiye Özel Ödeme Planları

30 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlayan banka, ödeme planlarında müşterilerinin maaş aldıkları günleri, maaş tutarlarını dikkate alıyor. Günün her saat diliminde başvuru yapılabilinip, kişiler sigorta yaptırmak zorunda da kalmıyor. Sigorta yaptırmayan müşterilerine yüzde 1,59, yaptıranlara ise yüzde 1,49 faiz uygulayan banka, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da ödeme planlarına göre değiştirmiyor.

Türkiye İş Bankası 10.000 TL Kredi ve Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası 10.000 TL 48 ay vadeli kredi için kişiler sigorta yaptırmayı talep ederlerse yüzde 1,54 faiz uygulanır. Bu durumda da hesaplamalar şu şekilde olur;

  • Aylık taksit= 312,11 TL
  • Toplamda Ödenecek Kredi Tutarı= 14 bin 981,51 TL
  • Kredi Tahsis Ücreti = 50 TL (Tek Seferlik)

Sigorta yaptırmak istenilmezse;

  • Aylık taksit= 316,02 TL
  • Toplamda Ödenecek Kredi Tutarı= 15 bin 168,82 1 TL
  • Kredi Tahsis Ücreti = 50 TL (Tek Seferlik)