Ekonomi

Türkiye İş Bankası 15.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Türkiye İş Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerinin tatilden sağlığa, beyaz eşyadan eğitime, evden arabaya kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Düşük faizli, uygun ödeme planları ile çeşitli türlerde kredi destekleri sağlayan bankadan kredi temin eden kişilerin de geri ödeme planları kampanyaya göre değişiklik gösteriyor. Yani Türkiye İş Bankası 15.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişinin hangi kampanyadan yararlandığı çok önemlidir.

Şubesiz, Belgesiz, Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Türkiye İş Bankası 15.000 TL Kredi Başvurusu yapmak isteyenlere şubesiz kredi imkanı sağlanıyor. Yani vatandaşlar banka şubelerine kadar gitmeden, mobil uygulamadan ya da internet bankacılığı aracılığı ile anında kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Türkiye İş Bankası’nın düzenlediği bu kampanya ile finansman alanlara 48 aya kadar ödeme planı düzenleniyor. Aynı zamanda da kredili hayat sigortasının yapılması zorunlu tutulmuyor. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştikten sonra, banka kredilerin incelemesini yapıyor. Kredinin verilmesin herhangi bir problem görmediği zaman ise müşterilerinin vadesiz TL hesaplarına finansmanlarını yatırıyor. Yani vatandaşların kredi onayı sonrasında yine banka şubesine gitmelerine gerek kalmıyor.

Kişiye Özel Uygun Ödeme Planları

Bankanın düzenlediği kredi kampanyası ile sadece 30 bin TL’ye kadar kredi veriliyor. 30 bin TL üzerinde finansman almak isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmeleri, gerekli, istenen belgeleri getirmeler, yeterli oluyor. 7 gün 24 saat başvurula yapılabilinip, faiz oranları ise sigorta ödemesi yapılmasına göre değişiyor.

Kredili hayat sigortasını yaptıran kişiler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,49 oluyor. Yaptırmayanlar için ise yüzde 1,59 oluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranlarında ödeme planı, kredi tutarı dikkate alınmıyor.

Türkiye İş Bankası 15.000 TL Kredi Başvurusu ve Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası 15.000 TL 48 ay vadeli kredi için kişiler sigorta yaptırmayı talep ederlerse yüzde 1,49 faiz uygulanır. Bu durumda da hesaplamalar şu şekilde olur;

  • Aylık taksit= 468,17 TL.
  • Toplamda Ödenecek Kredi Tutarı= 22 bin 472,27 TL.
  • Kredi Tahsis Ücreti = 75 TL (Tek Seferlik).

Sigorta yaptırmak istenilmezse;

  • Aylık taksit= 479,92 TL .
  • Toplamda Ödenecek Kredi Tutarı= 23 bin 36,05 TL.
  • Kredi Tahsis Ücreti = 75 TL (Tek Seferlik).
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri