Ekonomi

Türkiye İş Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Türkiye İş Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişi için 4 yıl vadeli, sigortasız, anında ve çeşitli imkanlar tanınmaktadır. Banka, her zaman müşterilerinin yanında olup, onlara destek olmaktadır. Sunduğu çeşitli kredi kampanyaları ile uygun ve avantajlı imkanlar sağlamaktadır.

Şubeye Gitmeden Kredi

Türkiye İş Bankası’nın sağladığı avantajlar arasında şubeye gitmeden kredi alma bulunmaktadır. Müşteriler bankanın İşCep mobil uygulamasını telefonlarına yükleyerek ya da internet şubesine giriş yapıp, gerekli işlem adımlarını takip ederek anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedirler. Hızlı ihtiyaç kredisi için belge talep edilmeyip, sigorta da zorunlu tutulmamaktadır. Aynı zamanda kredi onayında da yine banka şubelerinin ziyaret edilmesine gerek yoktur.

30.000 TL’ye Kadar Hızlı Kredi!

Sunulan bir diğer avantaj ise anında kredi başvurusunun üst limitinin 30.000 TL olmasıdır. Çoğu banka bu üst limiti daha düşük tutarlarda tutmaktadır. 48 ay vadeli kredi imkanı tanınıp, kişiye özel ödeme planları düzenlenmektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat başvuru yapılabilinmektedir.

Sigortasız Kredi

Kişiler sigorta yaptırmak zorunda değillerdir. Sigorta yapılmadı durumda ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,54’tür. Eğer sigorta yapılırsa bu oran yüzde 1,49’dur. Kredi sigortası ödemeleri ise hem kişiden kişiye hem kredi tutarına ve ödeme planına göre farklı olmaktadır.

Türkiye İş Bankası 5.000 TL Kredi ve Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası 5.000 TL Kredi 48 ay vadeli ödeme planı için kişiler sigorta yaptırmayı talep ederlerse yüzde 1,54 faiz uygulanır. Bu durumda da hesaplamalar şu şekilde olur;

  • Aylık taksit= 156,06 TL
  • Toplamda Ödenecek Kredi Tutarı= 7 bin 490,76 TL
  • Kredi Tahsis Ücreti = 25 TL (Tek Seferlik)

Sigorta yaptırmak istenilmezse;

  • Aylık taksit= 158,01 TL
  • Toplamda Ödenecek Kredi Tutarı= 7 bin 584,41 TL
  • Kredi Tahsis Ücreti = 25 TL (Tek Seferlik)
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri