Tatil için Dalaman Havalimanı’na iniş yapar yapmaz sizi bir şoförün karşılamasını ve bavullarınıza taşıyarak araca kadar eşlik etmesini ister misiniz? Üstelik bu aracın içinde siz ve isterseniz birlikte yolculuk ettiğiniz yakınlarınız olacak. Dalaman Havalimanı Çalış transfer firması misafirlerinin kendilerini birer ünlü gibi hissetmelerini sağlıyor. Sunduğu hizmetleri uygun fiyata arz ederek sadece lüks hizmet almak isteyenler için değil, ekonomik binek otomobiller aracılığı ile yolculuk etmek isteyenleri de mağdur etmiyor. Genel algının aksine The theme is not active, please activate the theme .Dalaman Havalimanı Marmaris transfer firmaları son derece makul fiyatlarla misafirlerinin yolculuğuna eşlik ediyor. Transfer firmasından hizmet almadan önce fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün. The theme is not active, please activate the theme. Dalaman Havalimanı İçmeler transfer firmasının web sitesi üzerinde bulunan canlı yardım sayfasından veya çağrı merkezinden bilgi alabiliyorsunuz. Bu sayede ulaşım hizmeti almak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden biliyorsunuz.

Tüm Hizmetlere Vergiler Dahil

Transfer firmasının sunduğu hizmetlere vergiler dahil ediliyor. Sadece vergiler değil; akaryakıt giderleri, şoför tahsis ücreti, havaalanı karşılama, araç kiralama ve aklınıza gelebilecek tüm hizmetler ödeyeceğiniz ücretin içine dahil ediliyor. Transfer firması, bu özelliği ile yolculuk sonrasında kabarık bir fatura ile karşılaşmanızı önlüyor. Sabit fiyat garantisi sunan firma, Dalaman Havalimanı Çalış transfer hizmetlerinde kredi kartı veya banka kartı ile ödemeyi de kabul ediyor. Bunun için ödemeyi rezervasyon sırasında yapmanız yeterli. İsterseniz de şoförle havaalanında buluştuktan sonra ödemeyi nakit olarak yapabiliyorsunuz. Her bütçe için farklı bir araç seçeneği sunan transfer firması, bu özelliği ile sınıf ayrımı yapmadan herkese lüks ulaşım hizmeti sunuyor. Elbette ultra lüks araçlar ile seyahat etmek isteyenler ekonomik sınıf otomobiller için ödenen ücretlerden daha fazlasını ödüyor. Ancak ödenen her kuruş verilen hizmete değiyor.

Tüm Süreçler Profesyonelce Yönetiliyor

Transfer firmasının hizmetleri henüz rezervasyon aşamasında başlıyor. Firmanın web sitesi SSL sertifikasına sahip. Yani, dışarıdan gelebilecek virüs ve olası tehlikelere karşı korunuyor. Bu sayede gönül rahatlığı ile kredi kartı veya banka bilgilerinizi paylaşarak Dalaman Havalimanı Marmaris transfer hizmeti alıyorsunuz. Hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor. Rezervasyon esnasında ücretsiz olarak çocuk veya bebekler için oto koltuğu talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu da miniklerin yol boyunca ebeveynlerinin kucağında, güvensiz bir şekilde yolculuk etmesinin önüne geçiyor. Firma, tüm araç içlerinde sunduğu ücretsiz internet erişimi ve araç ikramları sayesinde de gönülleri fethetmeyi başarıyor. Her şeyin dijital dünyada tamamlandığı bugünlerde ücretsiz internet erişiminin olması büyük bir avantaj sağlıyor. Araç içinde sunulan ikramlar da sıcak yaz aylarında serinlemenize yardımcı oluyor. Hizmet alımı sonrasında çevreyi korumak amacıyla faturanız e-posta adresinize dijital olarak gönderiliyor. Özel olarak talep etmeniz halinde çıktı alınarak posta aracılığı ile yazılı faturaya da ulaşabiliyorsunuz.

 

Tüm Sistemler Mükemmel İşliyor

Transfer firmasının araçları GPS sistemi sayesinde anbean takip ediliyor. Bu sayede hangi aracın o an nerede olduğu kolay bir şekilde tespit edilebiliyor. Aynı zamanda araç içlerinde navigasyon sistemi bulunuyor. Bu sayede siz de Dalaman Havalimanı İçmeler transfer noktanıza kaç kilometre kaldığını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Uçuş gününüz yaklaştığında size özel bir müşteri temsilcisi atanıyor. Müşteri temsilcisine 7 gün 24 saat boyunca ulaşabiliyorsunuz. Bu da merak ettiğiniz soruları veya aklınıza takılan şeyleri kolaylıkla öğrenebilmenize olanak tanıyor. Rezervasyonu internet üzerinden ücretsiz olarak tamamlayabiliyorsunuz. Dalaman Havalimanı Çalış transfer firması bunun için sizden herhangi bir komisyon veya ek kesinti almıyor. Hizmet alımı için ne kadar ödeyeceğinizi biliyorsunuz. Fiyatlar, döviz kurları değişse de sabit kalıyor. Kısacası transfer firmasında her şey sizin lehinize olarak düzenleniyor.

Rezervasyonunuzu Ücretsiz Olarak İptal Edebiliyorsunuz

Beklenmeyen durumlar veya kişisel tercihlere sebebiyle Dalaman Havalimanı Marmaris transfer için kiraladığınız aracın rezervasyonunu ücretsiz olarak iptal edebiliyorsunuz. Bunun için uçuş gününüzden birkaç gün önce firmaya bildirimde bulunmanız yeterli oluyor. Eğer uçuş gününüz değişmişse transfer tarihinizi de ileri bir tarihe erteleyebiliyorsunuz. Kusursuz bir hizmet sunan firmada görev alan personellerin sürekli olarak eğitimden geçirildiği çok belli. Güler yüzlü şoförler İngilizce dil bilgisine de sahip. Bu sayede firmayı tercih eden yabancı turistler dahi kolaylıkla iletişim kurabiliyor. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Dalaman Havalimanı İçmeler transfer firmasında sunulan hizmetlerden tek yön olarak veya gidiş dönüş olarak faydalanabiliyorsunuz. İsterseniz şoför, eve dönüş yolunda da sizi otelinizden alarak havaalanına götürüyor. Günün hangi saati olursa olsun bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Sadece tatil amaçlı değil, iş amaçlı olarak gelenler de bu kusursuz hizmetten en iyi şekilde faydalanabiliyor.