,
uludag-universitesi-sozlesmeli-personel-alimlari
Memur Alımı

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımları!

Uludağ Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımları

Uludağ Üniversitesi kamu personel alımları kapsamında gerçekleştirilecek olan işe alımlarda başvuru sahiplerinin sahip olmaları gereken özellikler haberimizin devamında yer almaktadır. Buna göre işe alınacak olan kişiler için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda yazılı olan sözleşmeli personel alımı kuralları geçerli olacak. Maaş ödemleri özel bütçeden karşılanacak olan yeni personellerin 149’u hemşire olarak, 12’si tıbbi laboratuvar sağlık teknikeri olarak, 2’si radyoterapi uzmanı olarak, 10’u tıbbi görüntüleme uzmanı olarak, 8’i anestezi uzmanı olarak, 3’ü elekronörofizyolojist olarak, 1’i perfüzyon teknikeri olarak, 1’i odyometri uzmanı olarak, 2’si psikolog olarak, 3’ü fizyoterapist olarak, 1’i de dil ve konuşma terapisti olarak işe alınacak.

Kamu Personel Alımları Başvuru Şartları

Sözleşmeli kamu personeli alımları için başvuru yapacak olan kişilerin 657 sayılı kanundaki şartlara uymaları, 2016 KPSS puanının esas alınacağını biliyor olmaları, herhangi bir kamu kurumunda 4/B statüsünde çalışmıyor olmamaları, taksirli suçlar hariç olmak kaydıyla herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmaları, erkek adayların askerlik görevlerini yapmış olmaları ya da tecilli – yedek sınıfında olmaları, SGK’dan emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Sınavı Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Kamu sözleşmeli eleman alımları başvurusu için adayların ilgili ilanın yayınlanmasından sonraki 15 gün içinde gerekli evraklarla birlikte Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İnsan Kaynakları departmanına bizzat gitmeleri gerekmektedir. Vaşvuru için gerekli belgeler;

  • Diploma fotokopisi ya da mezuniyet belgesi
  • KPSS puanını gösteren belge
  • 1 adet vesikalık fotoğraf
  • 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İş başvuru formu

Adaylar sadece tek bir kardı için başvuru yapabilmektedirler. Uludağ Üniversitesi sözleşmeli personel alımları için başvuru yaparak yerleştirilmeye hak kazanan kişiler Üniversite’nin internet sayfasında duyurulacaktır. Bu duyuru tebligat olarak sayılacak, adaylara ayrıca bir bildirimde bulunulmayacaktır.