unicef-turkiye-saha-satis-temsilcileri-ariyor
Memur Alımı

UNİCEF Türkiye Saha Satış Temsilcileri Arıyor!

UNICEF Türkiye Milli Komitesi tarafından saha satış temsilcisi pozisyonunda yeni personeller aranıyor.

UNICEF Türkiye Eleman Alımları

1946 yılından bu yana dünya genelinde ve Türkiye’de çocukların yaşamlarının daha iyi hale gelmesi, eğitimleri ve korunması ile ilgili alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. UNICEF’in dünyada 140’ın üzerinde ülkede çocuklar ile ilgili yaptığı çalışmalarla bilinmektedir. Bir sivil toplum kuruluşunda asgari ücretle çalışmak isteyen proje yetkilisi saha satış temsilcisi alımları ile UNİCEF Türkiye bünyesine katılacak olan yeni kişiler 4 – 8 kişilik gruplar halinde çalışacaklardır. Türkiye genelinden iş başvurularının kabul edildiği bu pozisyona başvuru yaparak işe alımı sağlanan yeni personeller kendileri için belirlenen çalışma bölgelerinde faaliyet yürüteceklerdir. Çalışma programı çalışanların kendilerinin belirleyeceği haftanın 3 günü şeklinde olacaktır.

Saha Satış Temsilcilerinde Aranan Özellikler

UNİCEF saha satış temsilcisi eleman alımları ile ilgilenen kişiler üniversite öğrencisi de olabileceği gibi, part – time çalışabilecek olan kişilerin iş başvuruları kabul edilecektir.  Saha personeli iş başvurusu sahiplerinin 18 yaşından büyük olması istenmektedir. Yeni personellerde aranan özellikler arasında ayrıca sivil toplum alanında yapılan çalışmalara duyarlı olması, ekip halinde çalışma şeklini benimseyecek ve dahil olacağı ekiple uyumlu olarak çalışabilecek olması, en az lise mezunu olması, kişisel gelişime, yeniliklere açık olması, hareketli bir iş temposunda en yüksek verimle çalışabilecek olması, öğrenmeye meraklı olması, part – time yani yarı zamanlı çalışmayı istiyor olması gibi özellik ve nitelikler de aranmaktadır.

Saha Satış Temsilcisi İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Saha satış temsilcisi iş başvuruları 13 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru yapan adaylar arasından uygun olduğu düşünülenlere geri dönüş sağlanarak görüşmeye davet edileceklerdir. UNICEF saha satış elemanı iş başvurusu yapmak isteyen ya da bu iş duyurusu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler aşağıdaki linkten yararlanabilirler.

https://www.yenibiris.com/unicef-turkiye-milli-komitesi/saha-satis-temsilcisi-is-ilani/783472

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri