Kocaeli teknik servis firması, tüm marka ürünlerin bakım ve arıza onarımlarını yapıyor. Kombi servisi hizmetlerini uygun fiyatlara sunarak, Kocaeli bölgesinde en iyi hizmetleri sunuyorlar. Kombilerin tamamı sürekli bakımlı olmak zorundadır. Can güvenliği riski oluşturmamak için firma ile iletişime geçerek kombi bakımlarınızı hemen yaptırabilirsiniz. Firma müşterilerine sürekli hizmet sunabilmek için iletişim bilgilerini sürekli aktif olarak tutuyorlar.

Markalara Göre Kombi Bakımı

Kocaeli demirdöküm kombi servisi olarak hizmet verirken, diğer markalar için de tüm bakım hizmetlerini sunuyorlar. Firmanın internet sitesine erişim yaptığınızda, demirdöküm, baymak, beko, Arçelik, Alarko gibi tüm marka kombiler için teknik servis hizmetlerinin bulunduğunu görebiliyorsunuz.

Klima Periyodik Bakımları

Kocaeli klima servisi olarak, periyodik bakım hizmeti sunuyorlar. Periyodik bakım hizmetlerinin yanı sıra montaj ve arıza tamir işlemlerini uzman ekipleri haftanın her günü sunuyorlar. Ekiplerinin tüm markalar üzerinde uzmanlaşabilmesi için gerekli eğitimleri almalarını sağlıyorlar. Müşterilerine eğitimli ve uzman ekipleri ile en ekonomik servis hizmetlerini sunuyorlar. Klima bakımları ile iklimlendirmenin daha sağlıklı yapılmasını sağlıyorlar.