Farklı form ve renkler ile üretilen perdelerde fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Perdedeki kumaş kalitesi ya da desen ve renk seçenekleri ile boyutlar en belirgin fiyat unsurları oluyor. Bu unsurların hepsini birden araştıracağınız Ümraniye perdecisitesi sizlere pek çok ürünü birlikte sunuyor.

Tül Perde Fiyatları

Tül perdeler evimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ataşehir perdeciBu bakımdan sitede tül perde için fiyat skalası oldukça geniş bir şekilde yer alıyor. Alınan perde özelliğine bağlı olarak cüzi fiyatlara perde alışverişi yapılıyor. Daha gösterişli ve kullanımı rahat ürünleri tercih edenler için fiyat artarak devam ediyor.

Fon Perde Fiyat Seçenekleri

Ataşehir stor perdeDiğer perdelere göre fon perde fiyatları biraz daha fazla olabiliyor. Sitede istediğiniz perde için fiyat teklifi alınıyor. Sadece site üzerinden telefon bırakmanız işlemler için yeterli geliyor. Sonraki aşamada ölçüm ve alan alternatifi için hareket ediliyor. Kullanım alanı için en uygun fon perde böylece seçilmiş oluyor. Kullanım alanına bağlı olarak diğer perde seçenekleri de size anında sunuluyor.