Ekonomi

Vakıfbank 10.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Bankalar, düğünden sağlığa kadar çeşitli tüm bireysel harcamalar için çeşitli kredi kampanyaları düzenlerler. Hem ödemeler hem de faizler kampanyanın türüne göre değişiklik gösterir. Benzer şekilde Vakıfbank 10.000 TL Kredi için yapılacak ödemelerde hangi kampanyadan nasıl yararlanıldığına göre farklılık gösterir.

Vakıfbank’tan Kış İhtiyaçlarına Özel Kredi!

Kışın olabilecek tüm harcamalara özel Kış Kredisi Kampanyası düzenleyen banka, uygun faizli kredi imkanı tanımaktadır. Söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanıldığı durumda faizler yüzde 1,36’dan başlamaktadır. Ancak bu kampanyadan sadece özel sektör çalışanları, kamu çalışanları ve emekliler yararlanabilmektedir. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı tanınıp, ihtiyaç kredisi faiz oranları ise masraflara göre değişmektedir. Masrafsız ihtiyaç kredisi için yüzde 1,36 oranında, masraflı olanında ise yüzde 1,43 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kış Kredisi Kampanyası için sunulan bir diğer avantaj ise anında ihtiyaç kredisi imkanıdır. Müşterilerin Vakıfbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu için banka şubelerine gitmelerine gerek yoktur. Bankanın internet sitesinde, kampanyanın bulunduğu sayfadan yapılabilinmektedir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Düzenlenen bir diğer kampanya ise Taksitli İhtiyaç Kredisidir. Söz konusu kampanya dahilinde faiz oranları değişmemektedir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunulup, bu oran yüzde 1,75’tir. Kredi tutarı ile vadesine göre faiz oranında değişiklik yapılmamaktadır.

Birden Çok Başvuru Kanalı İmkanı!

Teknolojik alt yapısını geliştiren Vakıfbank, banka şubeleri haricinde çeşitli başvuru kanalları da sunmaktadır. Bunlar; sms, ATM, internet şubesi, internet bankacılığıdır. Fakat kredi türü ve kredi kampanyası çeşidine göre bunlar da değişmektedir.

Vakıfbank 10.000 TL Kredi ve Ödeme Planı Detayları

Vakıfbank 10.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişi için 4 yıl vadeli ödeme planı düzenlendiğini farz edelim. Masrafsız Kış kredisi kampanyasında aylık kredi taksidi 302,09 Türk Lirası, toplam ödeme 14 bin 500,40 Türk Lirası, masraflısında ise 307,47 Türk Lirası ile 14 bin 758,40 Türk Lirası olur.

Aynı kredi diğer kampanya dahilinde temin edildiğinde yüzde 1,75 faiz ile aylık taksit 332,69 Türk Lirası, toplam ödeme ise 15 bin 969,01 Türk Lirası olmaktadır.