Ekonomi

Vakıfbank 15.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Kış mevsimine ayrı, yaz mevsimine ayrı, kamu çalışanlarına ayrı, özel sektör çalışanlarına ayrı kredi kampanyaları düzenleyen Vakıfbank, uygun faiz oranları ile müşterilerini ihtiyaçları olan finansmana kavuşturuyor. Vakıfbank 15.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişi için hem uygulanan faiz oranları hem de geri ödeme planları kampanyalara göre farklılık gösteriyor.

Kışa Özel Kış Kredisi!

Vakıfbank güncel kredi kampanyaları arasında yer alan Kış Kredisi Kampanyası ile kişilerin bireysel harcamalarına destek olunması hedeflenmektedir. Bu kampanya sadece özel sektör ile kamu çalışanları ve emekli müşteriler için düzenlenmiştir. Yani söz konusu gruplarda yer almayanlar bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

Vakıfbank Kış Kredisi Kampanyası ile sunulan azami vade süresi ise 48 aydır. İhtiyaç kredilerinde standart olarak 36 ya da 48 ay vade imkanı tanınmaktadır. Bu kampanyada da 48 ay belirlenmiştir. İhtiyaç kredisi faiz oranları bireylerin kredi dosya masrafı ücretlerini ödemelerine ya da ödememelerine porno izle
göre farklılık göstermektedir. Kredi dosya masrafları ise herkesten 1 kez alınıp, bu ödeme alınan kredi tutarının sadece binde 5’ine tekabül etmektedir. 15 bin Türk Lirası için kerdi tahsis ücretinin hesaplaması ise 75 TL’dir. Kredi tahsis ücretini ödemek isteyenler için banka yüzde 1,36 oranında, ödemek istemeyenler için ise yüzde 1,43 oranında faiz uygulamaktadır.

Aynı zamanda bu kampanyada sunulan bir diğer avantaj ise hızlı ihtiyaç kredisi imkanıdır. Kişiler gelir belgesi göstermeden, bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Vakıfbank 15.000 TL Kredi Başvurusu için ise isteyen banka şubelerine gelir belgelerini yanlarına alarak yapabilmektedirler.

Taksitli, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank’ın düzenlendiği kredi kampanyaları arasında bir de Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası bulunmaktadır. Taksitli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,75 olup, sabit faizli kredi imkanı sunulmaktadır.

Vakıfbank 15.000 TL Kredi Başvurusu ve Ödeme Planı Detayları

Vakıfbank 15.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişinin krediyi geri ödeme tutarı hem yararlandığı kampanyaya hem de düzenlene geri ödeme planının süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir. 48 ay vadeli ödeme planı ile yüzde 1,75 faiz uygulandığı zaman aylık taksit 499,03 Türk Lirası, toplam geri ödeme tutarı 23 bin 953,52 Türk Lirası, yüzde 1,36 faiz uygulandığı zaman ise aylık kredi taksidi 453,14 Türk Lirası, toplam ödeme 21 bin 750,60 Türk Lirası olmaktadır.