Ekonomi

Vakıfbank 20.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Türkiye’nin kamu bankaları arasında bulunan Vakıfbank, kendi çalışanlarından emekli müşterilere, kamu çalışanlarından özel sektör çalışanlarına kadar çeşitli türlerde ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan banka, herkesin bireysel ihtiyaçlarında yanında oluyor. Vakıfbank 20.000 TL Kredi Başvurusu için banka şubelerine gidilmesine gerek kalmayıp, bu kampanyaya göre farklılık gösteriyor.

Kış Mevsimine Özel Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Kamu ve özel sektörde istihdam edenler ise emekli bireyler için Kış Kredisi Kampanyası düzenleyen Vakıfbank, bu kampanya ile acil tüm bireysel harcamalara destek olmayı hedeflemektedir.

Düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,36’dan başlamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları vatandaşların kredi dosya masrafı ücretini ödemek istemelerine ya da ödemek istememelerine göre değişiklik göstermektedir. Bu ücreti ödemek isteyenler için yüzde 1,36 oranında, ödemek istemeyenler için ise yüzde 1,43 oranında faiz uygulanır. Kişilerden tahsil edilen kredi tahsis ücreti ise alacakları kredi tutarının en fazla binde beşi kadardır. Ayrıca bu ücret bir kez alınmaktadır. Örneğin; 10.000 TL kredi alan kişilerden 50 TL, 20.000 TL kredi alan kişilerden ise 100 TL dosya masrafı ücreti alınır.

Bu kredi kampanyası ile sunulan bir diğer avantaj ise anında kredi başvurusu yapabilmedir. Vatandaşlar banka şubesine gitmeden, belge göstermeden başvurularını yapabilmektedirler. Anında kredi başvurusu Vakıfbank internet sitesinden, kampanyanın bulunduğu sayfadan kredi başvuru formunun doldurulması ile yapılmaktadır. Kredinin incelemesi sonrasında ise eğer onay verilirse kişilerin hesaplarına talep ettikleri finansmanları yatırılmaktadır.

Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Sabit Faiz, Uygun Ödeme Planı!

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında bulunan taksitli ihtiyaç kredisinde uygulanan faiz oranı sabittir. Yüzde 1,75 oranında faiz uygulanıp, piyasa koşulları ya da alınan kredi tutarına göre de değişiklik yapılmamaktadır.

Vakıfbank 20.000 TL Kredi Başvurusu ve Ödeme Planı Detayları

Vakıfbank 20.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişinin krediyi geri ödeme tutarı hem yararlandığı kampanyaya hem de düzenlene geri ödeme planının süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir. 48 ay vadeli ödeme planı ile yüzde 1,75 faiz uygulandığı zaman aylık taksit 665,38 Türk Lirası, toplam geri ödeme tutarı 31 bin 938,02 Türk Lirası, yüzde 1,36 faiz uygulandığı zaman ise aylık kredi taksidi 604,18 Türk Lirası, toplam ödeme 29 bin 79Türk Lirası olmaktadır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri