Ekonomi

Vakıfbank 5.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Bankalar hem küçük hem de büyük meblağlarda kredi imkanları tanırlar. Hem banka hem kampanya hem de çeşitli kriterlere göre de ödemeler, alınabilinecek kredi tutarı, faizler, ek masraflar değişiklik göstermektedir. Vakıfbank 5.000 TL Kredi için de yararlanılabilinecek çeşitli kampanyalar bulunmaktadır.

Kış Mevsimi ve İhtiyaçlarına Özel Kampanya!

Vakıfbank’ın kış mevsimine özel düzenlendiği kampanya bulunmaktadır. Bu da Kış Kredisi Kampanyasıdır. Bunda 48 ay vadeye kadar uzanan çeşitli ve aynı zamanda uygun ödeme planları düzenlenmektedir. Ancak bu kampanya sadece kamu ve özel sektör çalışanları ile emekliler için düzenlenmiştir. İhtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,36 ve yüzde 1,43’tür. Yüzde 1,36 masrafsız ihtiyaç kredisi, yüzde 1,43 ise masraflarını ödeyerek kredi alanlar içindir.

Aynı zaman yine bu kampanya kapsamında müşteriler Vakıfbank 5.000 TL Kredi Başvurusu için banka şubelerine gitmelerine gerek yoktur. Yani bankanın resmi internet sitesi üzerinden anında kredi başvurusu yapmak mümkündür. Bu da bir diğer avantajdır.

Taksitli İhtiyaç Kredisi İmkanı!

Bir diğer sunulan kampanya ise taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Bu kampanyada sabit faiz oranları uygulanıp, hem alınan kredi hem düzenlenen geri ödeme planı hem de piyasadaki faiz hareketlenmelerinden ihtiyaç kredisi faiz oranında değişiklik olmamaktadır. Yüzde 1,75 faiz uygulanıp, yine hızlı ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak da mümkündür. Üstelik bu kampanyadan tüm müşteriler yararlanabilmektedir.

Çeşitli Başvuru Kanalları!

Müşterilerinin her zaman yanında olan, onlara her zaman destek olan Vakıfbank, smsten ATM’lere, bankanın internet sitesinden internet bankacılığına kadar çeşitli başvuru kanalları sunmaktadır. Başvuru kanalları hem kredinin türüne göre hem de alınacak meblağa göre farklılık göstermektedir.

Vakıfbank 5.000 TL Kredi ve Ödeme Planı Detayları

Kış Kredisi Kampanyası dahilinde Vakıfbank 5.000 TL Kredi Başvurusu yapan kişiler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenir ve eğer masraflar ödenmezse aylık taksit 153,73 Türk Lirası olur. Eğer masraflar ödenirse 151,05 Türk Lirası olur. Eğer aynı kredi tutarı taksitli ihtiyaç kredisi kampanya dahilinde alınırsa da taksit 166,34 Türk Lirası olur.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri