Ekonomi

Vakıfbank Tam 160.000 Tane Fidan Bağışladı

VakıfBank, Çevre Dostu Konut Kredisi kullanımı gerçekleştiren müşterilerinin adına bugüne kadarki süre içerisinde 160.000 tane fidan bağışı gerçekleştirdi.

TEMA Aracılığıyla Dikiliyor

VakıfBank’ın, Çanakkale Gürece Ağaçlandırma Sahası’na, Çevre Dostu Konut Kredisi kullanan müşterileri adına bağışladığı 50 bin fidanla toplam fidan bağışını 160 bine yükseldi. Fidanlar, TEMA aracılığı ile dikiliyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan VakıfBank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, “Çevre Dostu Konut Kredisi kullanan müşterilerimiz adına Çanakkale Gürece Ağaçlandırma Sahası’na 50 bin adet fidan bağışında bulunduk. Böylece daha önceki dönemde yine konut kredisi kullanan müşterilerimiz ve çalışanlarımız adına bağışta bulunduğumuz 110 binden fazla fidana yenilerini eklemiş olduk” dedi.

En Önemli Yatırım Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirliği, önemli bir yatırım olarak gördüklerini ifade eden Özcan şöyle konuştu:

“Sürdürülebilir bir kalkınma ancak sürdürülebilir bir çevre ile mümkün olabilir. 2014 yılından bu yana BİST Sürdürülebilirlik Endeksi’nde arka arkaya üçüncü kez yer alma başarısını gösterdik. Ayrıca, CDP (Karbon Saydamlık Projesi) İklim Değişikliği Programı’nda C olan performans skorumuzu B (Yönetimsel) seviyesine yükselttik. TurSEFF programı kapsamında enerji verimliliği projelerini destekliyoruz. Genel Müdürlük birimlerimiz ve tüm şubelerimiz için ISO 14001 sertifika çalışmalarımız sürüyor. İlk etapta İstanbul’da bulunan 31 şubemiz bu sertifikayı almaya hak kazandı”

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri