<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
İŞTE AKP'Lİ SÜPER KAHRAMANLAR! VERİLEN SUBLİMİNAL MESAJ NE?

Yine bir AKP’li lider yine bir köprüde adam kurtarma olayı! Son kahraman devrik Başbakan Ahmet Davutoğlu.

MAZBATANI BIRAK GİT DİYEN AKP’Lİ YE İMAMOĞLU’NDAN CEVAP!

Bilindiği üzere Ekrem İmamoğlu başkan seçilip mazbatasını aldıktan sonra İstanbul Meclisindeki toplantıları canlı olarak yayınlamaya başladı. Bu esnada bir çok tartışma yaşanıyor.....

Kurtarma sübliminal mesajlarla doluydu. Yeni parti kurma hazırlığındaki Ahmet Davutoğlu, uçurumun kıyısındaki AKP tişörtlü genci büyük bir şefkatla kucakladı. Genci, ölümün kıyısından çekip aldı. Elbette, AKP’nin kurtulması Türkiye’nin kurtulması anlamına geliyordu. AKP’li liderlerin köprüde intihar eden genç kurtarma geleneği Cumhurbaşkanı Erdoğan’la başladı.

TRABZONLU MİLLETVEKİL AĞIRALİOĞLU, DAMAT BEYİN YÜZÜNE BAKIN NELER SÖYLEDİ

Trabzon’lu İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu Meclis konuşmasında Sayın Berat Albayrak’a karşı adalet hakkında konuşma yapıyor.

2015 yılıydı. Erdoğan, Boğaziçi Köprüsü’nden geçerken intihar eden bir şahsa rastladı. Ailevi problemleri olduğunu ve canına kıymak istediğini söyleyen Vezir Çatraş isimli vatandaş demir parmaklıklara tutunmuş polisle konuşuyordu. Erdoğan, makam aracını durdurup Çatraş’ı çağırdı. Genç, Erdoğan’ı görünce bir anda hayata tutundu. Kısa süre sonra Çatraş’ın AKP’li olduğu ortaya çıktı. Erdoğan’ın hayatla barıştırdığı Vezir Çatraş iki sene sonra yine medyanın gündemindeydi. Bu defa hikaye bambaşkaydı. Vezir Çatraş başka birinin hayatına kıyarken yakalandı. Eşiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği C.D. isimli şahsı boğarak öldürdüğü ve evi yaktığı suçlamasıyla gözaltına alındı.

AKP’NİN MUSLUKLARI KESİLDİ! BAKIN PARALAR NEREYE GİDİYORDU?

Erdoğan’ın başkanlığını yaptığı AKP, İstanbul Büyükşehir Belediyesini kaybetmemek için çok çabaladı. Bu çabanın perde arkasında yatan neden elbette para. AKP’nin yandaşları belediyelerden...

2. olayda başrolde Binali Yıldırım vardı. Takvimler 2018 Temmuz’unu gösterirken Yıldırım köprüden geçerken gördüğü adamın hayatını kurtardı. Polisin saatlerce ikna edemediği T.T Yıldırım’ı görünce yaşamaya karar verdi. Binali Yıldırım genci gözyaşlarıyla kucakladı ve düğüne götürdü. YILDIRIM: ”Allah Nasip Etti, Seninle Böyle Karşılaşmamızı Vesile Etti Ve İşi Tatlıya Bağladık. Bundan Sonra Her Şey Daha Güzel Olacak, Canını Sıkma”

Aylar sonra bu defa can kurtaran rolünde Ahmet Davutoğlu soyundu. İşitme engelli Duran Yıldırım’ın imdadına Davutoğlu yetişti. Yine bir intihar eden genç, yine bir AKP’li siyasetçi ve yine medya aynı yerdeydi. Tesadüfe bakın ki intihara kalkışan genç de yine AKP’liydi. Gencin üzerinde AKP tişörtü omuzlarında Türk bayrağı vardı. 2 saat boyunca polisi uğraştıran işsiz genç, Ahmet Davutoğlu’nu görünce canına kıymaktan vazgeçti. Kamuoyu şimdiden, 4. geleneksel Boğaziçi Köprüsü’nde adam kurtarma haberinin kahramanının AKP’li hangi siyasetçi olacağını merak ediyor.

  • Site İçi Yorumlar