vodafone-magaza-satis-temsilcileri-ariyor
Memur Alımı

Vodafone Mağaza Satış Temsilcileri Arıyor!

Vodafone mağaza satış temsilcisi personel alımları yapacağını bildirdiği işe alım duyurusunda başvuru sahiplerinde bulunmasını istediği nitelikleri de belirtti.

Vodafone Personel Alımları

Dünya genelinde 50’dençok ülkede faaliyette olan Vodafone dünyanın geliri en yüksek mobil şirketleri arasındadır. 2014 yılından beri Türkiye’de de telekomünikasyon alanında hizmetler veren Vodafone’un Türkiye’de 20 milyon abonesi bulunmaktadır. Şirketin hizmetleri arasında sabit ses, mobil ses, mobil internet, ADSL bulunmaktadır. Türkiye genelinde 3.300 adet personeli bünyesinde barındıran Bodafone, 1.200’den fazla mağazaya ve 43.000 kişilik paydaşa sahiptir. Vodafone personel alımları ile işe alınacak olan yeni personeller asgari ücretle çalışacak olup, Türkiye genelinden başvurular kabul edilmektedir.

Mağaza Satış Temsilcisi Personel Alımları

Bireysel ve kurumsal satış kanalında müşteri temsilcisi olara işe alınacak olan kişilerin hangi özellik ve niteliklere sahip olması gerektiği de şirket tarafından bildirildi. Buna göre iş hayatına satış alanında devam etmek isteyen, güler yüzlü olarak müşterilere hizmet verebilecek olan, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerileri gelişmiş olan, MS Office programlarına hakim ve etkin bir şekilde kullanabilen, sahada yoğun tempoda çalışabilecek olan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, müşteri memnuniyeti odaklı iş sistemin, benimseyecek adayların Vodafone eleman alımı başvuruları kabul edilmektedir.

Vodafone Yeni Eleman Alımları

Vodafone yeni eleman alımları kapsamında yapılacak olan işe alım başvuruları şirketin bu konu ile ilgilenen departmanı tarafından değerlendirmeye alınacak ve olumlu olması helinde kendilerine geri dönüş sağlanarak diğer aşamalar için davet edileceklerdir. Mağaza satış temsilcileri Vodafone mağazasına gelen müşterilerin taleplerini profesyonel hizmet kalitesi ile çözüme ulaştırmak, soru ve sorunlara yanıt vererek müşteri memnuniyetini sağlamak gibi görevler üstleneceklerdir. B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmaları da gerekmektedir. Erkek adayların askerlik ile bir ilişkilerinin kalmamış olması da istenirken, 22 yaşından büyük adayların başvuruları kabul edilecektir.

Vodafone Satış Temsilcisi İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Vodafone satış temsilcisi iş başvuruları 4 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecektir. Aşağıdaki bağlantıdan bu iş duyurusu hakkındaki tüm detaylara ulaşılabildiği gibi, ayrıca iş başvurusu da yapılabilmektedir.

https://www.yenibiris.com/ozsah-iletisim-telekominikasyon-sistemleri-san-ve-tic-ltd-sti/vodafone-magaza-satis-temsilcisi-is-ilani/796502