vodafone-satis-danismani-personeller-ariyor
Memur Alımı

Vodafone Satış Danışmanı Personeller Arıyor!

Vodafone satış danışmanı personeller aradığını bildirdiği işe alım duyurusunda adaylarda aradığı özellikleri de belirtti.

Vodafone Satış Elemanı Personel Alımı

Vodafone kurumsal satış danışmanı pozisyonunda görev vermek üzere yeni satış danışmanı personel alımları gerçekleştirecek. Şirket tarafından Vodafone iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan nitelik ve özellikler de bildirildi. Buna göre satış danışmanı iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Türkiye genelinden başvuruların kabul edildiği işe alımlar sonucunda göreve başlayacak olan yeni personeller asgari ücretle maaş alacaklar.

Vodafone Satış Personellerinde Aranan Özellikler

Vodafone eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olmalarının haricinde aşağıdaki koşullara da uygun olmaları gerekmektedir.

  • Tercihen 2 ile 5 yıl arasında satış aşanında görev yapmış olmak
  • Kariyer hedeflerini telekomünikasyon alanında belirlemiş olmak
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, hedef odaklı çalışacak, ikna yeteneği gelişmiş, sorun çözme konusunda başarılı olmak
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olmak
  • Dinamik, aktif, ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek olmak
  • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanıyor olmak
  • Erkek adaylar için askerlik görevini bitirmiş ya da en az 2 yıllığına tecilli olmak

Vodafone Satış Danışmanlarının Görevleri

Vodafone bünyesinde çalışacak olan yeni satış personeli iş başvurusu yaparak işe alınan kişiler KOBİ’ler ile ilgili çalışacaklardır. Kendileri için belirlenmiş olan bölge sınırları içindeki KOBİ sınıfındaki işletmelere ulaşarak yeni müşteri kazanımı sağlamak, sahada aktif olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, günlük – haftalık – aylık satış hedefleri doğrultusunda çalışacak olmak, planlı olarak rut çalışması yapmak, Vodafone KOBİ ürünlerinde satış yapacak olmak, müşteri memnuniyetini esas almak, şirkete ve müşterilerine değer kazandıracak olmak gibi görevler alacaklardır.

Vodafone İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Vodafone iş başvuruları 14 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bu işe alımlar ile ilgilenenlerin merak ettikleri tüm soruların cevapları aşağıdaki bağlantıda bulunmaktadır. Aynı bağlantıdan satış elemanı iş başvurusu da yapılabilir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/e-direkci-vodafone-kurumsal-satis-danismani-2036315

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri