Web sitesi domain ve hosting

Kurumsal firmanız için web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz en doğru adrestesiniz. Girne web tasarım firmaları arasında en iyilerden biri olmaya aday olan firmamız web sitenizi sizin de taleplerinizi göz önüne alarak kurmaya başlayacaklardır. Bunun için iletişim numaramızı arayarak taleplerinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz sizinle birebir görüşmenin ardında süreci başlatacaktır.

Domain ve Hosting Süreci

Firmamız Lefkoşa web tasarım firmaları arasında gözde olma yolunda ilerliyor. Domain ve hosting süreçleri web sitesi kurulumuna dâhil olmasa da firmamız bu süreci de sizin için yönetiyor. Seo uyumlu hızlı ve güvenilir bir web sitesi kurmanın yanı sıra sizin taleplerinizi de yansıtan bir web sitesi olması için çalışmaya devam ediyor.

E-ticaret siteleri

E ticaret sektörü en popüler sektörlerden biri olmasının yanında geleceğin işi olarak da adlandırılıyor. Eğer siz de bu sektörde iş kurmak isteyenlerden biri iseniz Girne E- ticaret firmaları arasında olan firmamızla iletişime geçmekte geç kalmayın. Firmamız bu konuda en kısa sürede size dönüş sağlayacak ve istediğiniz gibi bir e-ticaret sitenizin olması için var gücüyle çalışacaktır.