Ekonomi

Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

2018’e ödüller alarak başlangıç yapan, teknolojinin gelişmesi ile müşterilerine sunduğu hizmet ağını sürekli olarak geliştiren Yapı Kredi Bankası, telefondan smse, internet bankacılığından mobil bankacılığa kadar çeşitli başvuru kanalları ile müşterilerine imkanlar sağlıyor. Bireysel harcamalardan konut alımlarına, araba almak isteyenlerden çiftçilere kadar kredi desteği veren banka, aynı zamanda da uygun faiz oranları uyguluyor. Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişi için düzenlenen ödeme planları da gelire uygun şekilde hazırlanıyor.

Şubeye Gitmeden, Anında Kredi İmkanı!

Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kredi Başvurusu yapmak isteyen bir vatandaşın başvuru için banka şubesine kadar gitmesine gerek yoktur. Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen banka, müşterilerine hem telefonlarından hem de en yakında ATM’lerinde hızlı kredi başvurusu yapma imkanı tanıyor.

Düzenlenen kampanya kapsmaında 4 yıla kadar uzanan gelire uygun ödeme planları düzenlenip, yüzde 1,37’den başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunulup, piyasa koşullarına, kredi tutarına ya da vadeye göre değişiklik olmamaktadır.

Yapı Kredi Bankası anında kredi başvuru ise cep telefonlarından sms atarak, telefon bankacılığı kanalı kullanılarak ya da ATM’lere giderek yapılabilinmektedir. Banka ilk aşamada kredi başvurularını değerlendirmesini yapmaktadır. Sonrasında ise kredinin verilmesinde sorun görmezse, müşterilerinin vadesiz hesaplarına banka şubelerine kadar gelmelerine gerek kalmadan finansmanlarını yatırmaktadır.

Söz konusu kampanyadan yararlanılması halinde de en az bin Türk Lirası alınması gerekmektedir. Bu tutardan daha az miktarda kredi talebi olanların diğer kampanyaları incelemeleri gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kredi Başvurusu ve Ödeme Planı Detayları

Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kredi Başvurusu için ödeme tutarları faiz oranlarına göre farklılık gösterir. Yüzde 1,37 faiz oranıyla 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenirse;

  • Aylık Kredi Taksidi = 605,71TL.
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı = 29 bin 74,21 TL.
  • Kredi Tahsis Ücreti = 100 TL.

36 Ay Vadeli Ödeme Planı

  • Aylık Kredi Taksidi = 740,50 TL.
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı = 26 bin 658,10 TL.
  • Kredi Tahsis Ücreti = 100 TL.

24 Ay Vadeli Ödeme Planı

  • Aylık Kredi Taksidi = Bin 15,26 TL.
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı = 24 bin 366,25 TL.
  • Kredi Tahsis Ücreti = 100 TL.
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri