Ekonomi

Yapı Kredi Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Yapı Kredi Bankası, hem sms hem telefon bankacılığı hem de ATM’lerden acil nakit ihtiyaçları için kredi kampanyası düzenledi. 48 ay/ 4 yıl vadeli kredi desteği sağlanıp, banka şubelerine kadar gitmeden kredi almak mümkündür. Yapı Kredi Bankası 5.000 TL Kredi için faiz oranları ise yüzde 1,37’den başlamaktadır.

Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu için banka şubesine gidilmesine gerek yoktur. Hem cep telefonlarına gerekli ve istenilen bilgileri yazıp, sms göndererek, hem telefon bankacılığı kullanarak hem de en yakın ATM’lere gidip, gerekli işlem adımlarını takip ederek anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak mümkündür. İhtiyaçların artması, teknolojinin gelişmesi gibi etkenlerden dolayı müşterilerine hızlı kredi desteği vermeyi hedefleyen Yapı Kredi Bankası, kredi değerlendirmesi sonrasında da yine müşterilerini banka şubelerine çağırmamaktadır. Eğer kredi başvurusu bana tarafından değerlendirilip, onaylanırsa, müşterilerin vadesiz Türk Lirası hesaplarına kredileri yatırılmaktadır.

Yüzde 1,37’den Başlayan Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi findeks notu, alınan kredi tutarı, ödeme planı süresi ve çeşitli etkenlere göre farklılık göstermektedir. Geliri düzenli olan, kredi notu yüksek olan kişiler için uygulanan faiz oranı her zaman en düşüktür. Bu durumda da geri ödeme planları, taksitler de minimum tutarlarda olmaktadır.

Kampanya dahilinde alınabilinecek minimum kredi tutarı ise 1.000 TL’dir. Yani 1.000 TL’den daha az ihtiyaç kredisi alınamamaktadır.

Yapı Kredi Bankası 5.000 TL Kredi ve Ödeme Planı Detayları

Yapı Kredi Bankası 5.000 TL Kredi için  ödeme tutarları faizlere göre değişmektedir. 48 ay vadeli ödeme planında yüzde 1,37 faiz uygulanırsa aylık kredi ödeme tutarı 151,43 Türk Lirası, geri toplam ödeme 7 bin 268,55 Türk Lirası olmaktadır. Yüzde 1,51 faizde taksit 156,84 Türk Lirası, toplam ödeme 7 bin 528,14 Türk Lirası olmaktadır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri