<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Kozmetik Diş Hekimliği Seçenekleri - Kredi Memur

Kozmetik Diş Hekimliği Seçenekleri

Kozmetik Diş Hekimliği Seçenekleri

Kozmetik diş hekimliği size gerçek bir güven oluşturucu olabilecek güzel bir gülümseme sağlar. Güzel bir gülüşünüz olduğunda, daha sık göstermek isteyeceksiniz. Kim her zaman gülümseyen birinin yanında olmak istemezki? Sizi ve gülüşünü önemseyen bir kozmetik diş hekimi büyük bir fark yaratabilir.

Diş Beyazlatma – Gülüşünüzü düzeltmenin bir yoluda diş beyazlatmaktır. Kozmetik diş hekimliğinde iki beyazlatma seçenekleri sunulur: ofiste diş beyazlatma ve profesyonel ev beyazlatma sistemleri ile diş beyazlatma. Her iki kozmetik diş hekimliği tedavisi size gururla gösteriş yapabileceğiniz daha beyaz, daha parlak bir gülümseme sunabilir.

Kuronlar: Eğer bozuk, renksiz veya başka türlü çekici olmayan bir dişiniz varsa, bir kozmetik diş hekimi kuronlar ile bu sorunu çözebilir.

Dental Veneerler – Size düzgün, parlak, muhteşem bir gülümseme sunmak için laminate veneerler kozmetik diş hekimliğinde gülümseme tasarımı için ideal bir çözüm olabilir. Dental kaplamalar, dişlerinize kesinlikle doğal görünen ince, kabuk benzeri kapaklardır.

Kozmetik Diş Hekimliği Seçenekleri

Invisalign – Kozmetik diş hekimliğine Invisalign denilen şeffaf plaklar ile dişleri kalıcı olarak düzeltmek mümkündür.Şeffaf plaklar klasik ortodontik tedavide kullanılan metal braketler yerine kullanılabilen estetik bir çözümdür. Bu tedavi seçeneği sizin için uygun olup olmadığını ortodontist hekiminize danışarak öğrenebilirsiniz.

Bir gülümseme tasarımı yaparken, güvenebileceğiniz bir kozmetik diş hekimine sahip olmak esastır.

Bir kişinin görünümünü değiştirmeye yönelik temel kozmetik işlemlerin ötesinde kozmetik diş hekimliği prosedürleri diş işlevselliğini ve hastaların kendine güvenini geri kazandırabilir. Kozmetik diş hekimliği, koruyucu bakıma ve insanların genel olarak nasıl tedavi edildiğini de geliştirmiştir. Eskiden her şey için eski moda metal aletler kullanılırdı. Şimdi, bir kozmetik diş hekimliği ile, bunu yapmak için hasta deneyimini iyileştirmenin ve teknolojiyi geliştirmenin yolları değerlendirilmektedir. Diş hekimleri hastaları sedasyon ile rahat tutarken bazı yeni teknikler lazer kullanmayı içerir.

Kozmetik diş hekimliği, genellikle güzel ve mükemmel bir gülümseme yaratmanın bir yolu olarak görülürken, koruyucu bakıma odaklanmak için zaman ayırmak önemli bir ayrıntıdır.

Kaynak: http://www.adadent.com.tr/estetik-dis-hekimligi

  • Site İçi Yorumlar