Yasin Suresi

Kur’ân’ın kalbi kabul edilmiştir. Ayrıca Müslümanlar arasında çok ayrı bir özellik taşıyan Yasin suresi oldukça faziletli bir süredir. Bu surenin fazileti ile ilgili birçok hadis vardır. Faziletleri kısmına baktığımızda bazılarında Peygamberimiz (s.a.), Yâsîn okuyanın mağfiret olunacağına, sevap kazanacağına, sabah Yasin suresi okuyana kolaylık verileceğini, gece okuyan bağışlanmış olarak sabaha çıkacağını bildirmiştir.

Başka bir hadisde şu şekilde buyurmuştur: “Yâsîn, Kur’an’ın kalbidir. Sadece Allah’ı ve ahireti isteyerek onu okuyan kimseyi Allah mağfiret eder. Bu sürenin slayt programı bulunmaktadır. Bu slaytlar kısmına dostindir sayfasını ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Çok kolay ve pratik bir şekilde mobile, bilgisayara veya tablete slayt programı ile yükleyebilirsiniz. Bu süreyi güvenli bir şekilde dostindir web sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu siteden Yasin suresini indirdikten sonra eğitim amaçlı da slaytı kullanabilirsiniz. İnternetin çok yaygın olduğu günümüzde artık her şeye ulaşmak oldukça kolaydır. Daha çok eğitim amaçlı kullanılan slayt programı ile sizde gerekli eğitimi bu sayfadan faydalanarak elde edebilirsiniz.

Bu dostindir internet sitesinden daha birçok kaynaklara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon, tablet, ve bilgisayara istenilen program şeklinde indirebilirsiniz.