Memur Alımı

Yeni Havalimanına Çok Sayıda Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

İnşaatı devam eden ve 2018 yılı sonu itibariyle hizmete açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’na çok sayıda güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek!

Dünya genelindeki en büyük projeler arasında yer alan ve İstanbul’u dünyanın transfer merkezi haline getirecek olan İstanbul Yeni Havalimanı’nda istihdam etmek üzere, İstanbul Grand Airport (IGA) Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde 25 yıllık görev süresi boyunca çalışacak güvenlik görevlileri için alım yapılacak.

Adaylara dolgun bir maaşa ek olarak yemek, servis ve SGK olanağı sunan kurum, aynı zamanda ücretsiz bir şekilde dörder kişilik lojmanlarda hem erkek, hem de bayan çalışanlar için konaklamasına ve sosyal olanaklardan faydalanmasına da yardımcı oluyor.

İstanbul Yeni Havalimanı Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

İGA Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından istihdam edilecek güvenlik görevlileri için herhangi bir cinsiyet şartı bulunmuyor. 5188 sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip olunmasını önemseyen kurum, 35 yaşından genç adayların başvuru yapmalarını talep ediyor. Boy/Kilo orantısını koruyan ve düzgün bir diksiyona sahip olan adayların güvenlik görevlisi iş ilanına başvuru yapmasını talep eden kurum, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmalarını önemsiyor.

İstanbul Yeni Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere İGA Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından istihdam edilecek olan güvenlik görevlileri, vardiyalı sistemde çalışacaklar.

İş Başvurusu ve Detayları

İGA Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından 9 Mart 2018 tarihinde açılan güvenlik görevlisi alım ilanına, yukarıda belirtilen şartları sağlamanız halinde, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 6 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/iga-guvenlik/istanbul-yeni-havalimani-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/797463
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri