Gündem

Yenilenen Dacia Duster Türkiye’de!

Yeni Dacia Duster nihayet Türkiye pazarına giriş yaptı. Duster tutkunlarının sabırsız bekleyişi yerini tatlı bir heyecana bıraktı. Performansıyla dikkatleri üzerine çeken yenilenen Dacia modeli piyasada fiyatıyla da çekim etkisi yarattı.

2018 Dacia Duster Yeni Tasarımıyla Dikkat Çekti

Dacia Duster, Türkiye pazarına giriş yaptığı günden buyana makul fiyatı ve yüksek performansıyla dikkat çeken modeller arasında yer almıştı. 2018 yılına yenilenerek giren model tasarımıyla, asi duruşuyla ve vaat ettiği konforuyla tüm ilgiyi yine üzerine çekti. Yenilenen modelin pazara oldukça iddialı bir giriş yaptığı ifade edilirken, geliştirilen teknoloji kullanıcısına farklı bir sürüş keyfi yaşatacağa benziyor.

İlk 100 Kampanyası Başladı

Dacia Duster yenilenen modelinin tanıtımı ardından Türkiye’deki tutkunlar modelin satışa sunulacağı gün için gün saymaya başlamıştı. Ve sonunda beklenen gün geldi. Türkiye pazarında, sahiplerini bulacak olan ilk parti Duster’lar ülkeye giriş yaptı. Alınan bilgilere göre ilk parti için Türkiye’ye 100 adetlik gönderim yapıldı.

Özel Tasarım Armalı Duster

Yenilenen model ve ilk yüz araca özel kampanya ile satışa başladı. Ön satışlar 12 Şubat 2018 itibariyle başladı. Bu süreçte elini çabuk tutan alıcılar 2018 model Dacia Duster’ın sahibi olmayı başardı. İlk 100 adette dikkat çeken en önemli ayrıntı, sahibinin ismine özel tasarım imzasına sahip arma olarak kayda geçti. Kişiselleştirmeye farklı bir boyut kazandıran otomotiv devi, Duster sahiplerine yönelik ilk jesti bu şekilde yaptı.

Bunun yanında tutkunların heyecanını ikiye katlayacak bir tanıtım filmi de çekildi. Sanal dünyada yayımlanacak reklamda Duster, karakterli ve yırtıcı duruşuyla tüm ilgiyi kendine çekeceğe benziyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri