Dünya, Eğitim, Gündem, Travel

Yurtdışı Eğitimin Güvenilir Adresi

Troy International, yurtdışı eğitim danışmanlık noktasında kusursuz bir hizmet sağlıyor. Bu kapsamda kurumsal firma güvencesi yanında konularının uzmanı olan yerli ve yabancı kariyer danışman kadrosu ile ihtiyacı olan herkese yurtdışı eğitim ve çalışma imkanlarını sunuyor.

Kurum Programları

Tamamı yurtdışı tecrübesine sahip olan uzman kadrosu ile çalışan firma, çeşitli programlar ile yurtdışı eğitim konusunda çalışmalar yürütüyor. Work and Travel, TeachUSA, CampUSA, Maaşlı staj (InternshipUSA), Yurtdışı yaz okulları, Yurtdışı dil okulları konularında firma, ücretsiz danışmanlık hizmetlerini de veriyor.

İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Adana, Gaziantep gibi şehirlerde ofisleri bulunan kurum, yurtdışı eğitim amaçlayan öğrenci ve yetişkinler için profesyonel anlamda danışma ve destek sağlıyor.

Kurum Avantajları

Alanlarında uzman olan olan çalışanları ile hizmet sunan kurum, Teach USA, Work and Travel ve Camp USA gibi özel programlar ile çok sayıda avantajı kendisinden destek alanlara sağlıyor. Bunun yanında çeşitli ülkelerde bulunan yaz okulları ve dil okulları konularında da cazip olanaklar sunan kurum, profesyonel çalışma sistemi ile öne çıkıyor.

Maaşlı Staj İmkanları

Yurtdışı ve Amerika maaşlı staj imkanlarını da sunan firma, çok sayıda üniversite ve bölümlerden mezun olabilmek adına çeşitli staj program ve olanaklarını da sağlıyor. Bu anlamda eğitim adına önemli bir destek alınmasına da imkan tanıyor.

Work and Travel

Amerika Birleşik Devletleri tarafından belirlenen ve desteklenen bir kültürel değişim programı olan Work and Travel programı, son yıllarda popülerliği çok artan ve çok sayıda öğrenci tarafından tercih edilen bir yaz çalışma programı olarak dikkat çekiyor.

Work and Travel 2021 fiyatları ve programın tamamı hakkında en doğru yönlendirmeleri gerçekleştiren Troy International danışmanları, süreci basitleştirerek yapılması gerekenleri sırayla ve eksiksiz olarak yerine getirmeye olanak tanıyor.

Bu program için öncelik programa katılım şartlarının sağlanıp sağlanmadığının doğru olarak tespiti olarak öne çıkıyor. Yine programa başvuru sürecinde bulunan belirli aşamaların sırası ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Ayrıca Work and Travel iş sektörlerinin de doğru olarak bilinmesi gerekli bir durum olarak dikkat çekiyor. İşte bu aşamada Troy International danışmanları ise kusursuz bir destek sağlıyor.